Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

381

vineri, 23. august 2013, 12:43

:salut: prieteni,
ajuns si eu acasa, sa scriu citeva randuri cam cum m-am simtit eu la tabara. A fost intradevar excelent si relaxant, doresc sa le multumesc tuturor participantilor pt clipele frumoase petrecute cu ei.

Si lui Marius multumim pt gazduire! :prieteni:

Cit despre pescuit... am vazut mult peste mare pe sonar, dar de muscat nu au vrut sa muste decit 3 mai micuti, asa...in jur de 1 metru.

PS: cel mai probabil urmatoarea intalnire o vom face undeva direct la Dunare, unde vom putea pescui si de pe mal. Cit despre locatie, asta mai ramane de stabilit. :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

382

vineri, 23. august 2013, 17:09

Aici puteti vizualiza mai multe poze din tabara: :noroc:
POZE
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

383

vineri, 23. august 2013, 22:48

frumoase amintiri :bravo:
(ma enerveaza softul ca nu imi da voie sa scriu sub 5 cuvinte. de ce draqu trebuie sa bat campii?!)

Feri

Șalău

Răspunsuri: 348

Membru din: 4. martie 2013

Locație: Cluj-Napoca

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

384

sâmbătă, 24. august 2013, 22:39

Poze şi amintiri frumoase şi de neuitat, dar ce a păţit Live-linerul ? Sau s-a făcut prezentare de arsenal greu ? :zambet:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

385

duminică, 25. august 2013, 07:31

Sal Feri, da, ne-a aratat Ovidiu cum e cunstruita si ne-a explicat diferenta la cea fara LL.
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Feri

Șalău

Răspunsuri: 348

Membru din: 4. martie 2013

Locație: Cluj-Napoca

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

386

duminică, 25. august 2013, 07:59

Salut Zoran, mi se pare că a fost deosebit în Tabără, printre multe altele având vreme şi de "operaţii" live la tancuri. Îl rog pe această cale pe Ovidiu să ne prezinte şi nouă, celor care nu am putut fi cu voi în Tabără experienţele sale la operaţiunea "tancul". Merçi. :noroc:

lele

Biban

Răspunsuri: 104

Membru din: 1. aprilie 2013

Locație: Miercurea Ciuc

Profesia: Finisaje in constructii

  • Scrie un mesaj privat

387

duminică, 25. august 2013, 09:46

Sincer imi pare foarte rau ca n-am venit si fara barca. :zid: ... Nici acuma nu mi-au venit piesele de schimb la motorul meu.
Am crezut ca macar la sfarsitul taberei ajung si eu...Spuneti-mi macar ca nu a fost loc pentru cort sa ma consolez...asta e.
Frumoase fotografii,in fine cine au fost prezenti, pentru ca nu va cunosc pe toti din fotografii.
Munca este pentru aia care nu stiu sa pescuiasca...

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

388

duminică, 25. august 2013, 10:04

Spuneti-mi macar ca nu a fost loc pentru cort sa ma consolez.
Nu! pentru unu nu era loc :rizi: .Daca simbata l-am avut in barca toata ziua pe Forin 13 dumineca am fost singur in barca si m-am plictisit. :doarecapu: .
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

Răspunsuri: 111

Membru din: 17. ianuarie 2013

Locație:

  • Scrie un mesaj privat

389

duminică, 25. august 2013, 23:03

:salut:
In sfarsit apar si eu cu ....mai bine mai tarziu decat deloc....Nu vreau sa intristez pe cei care nu au ajuns ,dar eu m-am simtit excelent ,cu toate ca nu eram la subiect. Adica nu aveam barca si nici cele pt. pescuit la somn din barca la clonc .Eram pregatit pt. spinning dar nu mi-a reusit :apl:
:cadou:
In schimb am fost cu Zoran (vineri pana tarziu merci Zoran -pacat ca nu am avut lanterna si nici surubelnita mica :bravo: ) si cu Dan ( samabata pana dupa a miaza -merci Dan)
Am venit sa ma intalnesc cu cei de pe Forum si nu mi-a parut rau, decat de faptul ca nu am mai ramas pana duminica. :zid:

Mai departe cuvintele sunt degeaba ... Poze

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

390

luni, 26. august 2013, 06:02

In schimb am fost cu Zoran (vineri pana tarziu merci Zoran -pacat ca nu am avut lanterna si nici surubelnita mica ) si cu Dan ( samabata pana dupa a miaza -merci Dan)
Placerea a fost si de partea mea ,cu drag ,ori de cite ori ne vom intalni :saluti:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

391

luni, 30. iunie 2014, 21:26

Salutare, editia a II-a ? Anul asta nu se mai organizeaza nimic?

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

392

luni, 30. iunie 2014, 21:31

Salutare, editia a II-a ? Anul asta nu se mai organizeaza nimic?

Salut Gufisor, din pacate anul acesta nu organizam nimica. Personal mi-am ocupat 2 weekenduri cu ceva cursuri, si al 3-lea weekend sunt la o nunta. In rest, in cursul saptamanii nu prea are lumea timpul necesar sa vina la o asemenea intalnire. :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

393

luni, 30. iunie 2014, 21:33

Ok, vreau sa ajung in zona si mi-ar fi placut sa o fac la o asemenea intalnire...ms . Cand vii in tara? Mai vreau ceva de la tine si poate poti sa mi le aduci tu.

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

394

luni, 30. iunie 2014, 21:35

Da un fir cind ai chef sa vi, poate ne intalnim la Dunare. :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

395

luni, 30. iunie 2014, 21:36

ok, sa-ti lasi nr de telefon din tara...dupa 5-6 august