Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

1

marți, 5. martie 2013, 09:46

2 sert hooligan de 3 metri

Ofer: - doua lansete pentru pescuit de pe mal
Producător/ firma: - sert
Model: - hooligan, 3 metri, putere 100-300 de grame, actiune parabolica, varf fibra plina. Nu numai pentru somni capitali
Bucăți: - 2
Vechime: - 3-4 ani, folosite doar in Delta, adica 4-5 partide in total. mai mare de 8 kg nu am prins, deci sunt destul de odihnite
Prețul: - 300 ambele
-------------------------------------------------------------
Informații generale asupra produsului...
pot fi vazute in Ploiesti

-------------------------------------------------------------
Dacă există interes pt. această ofertă, vă rog să mă contactați prin mesaj privat sau la urmatorul nr de telefon: 0762.210.293
Mulțumesc! Si spor la cumparaturi!

2

vineri, 8. martie 2013, 14:48

pretul de magazin a fost 219 lei bucata
putem negocia in limita bunului simt

3

luni, 18. martie 2013, 16:27

vandute
fir intins noului proprietar
multumesc de gazduire, se poate inchide

4

joi, 26. iunie 2014, 08:45

Betele revin la vanzare, dupa o poveste frumoasa
Le-am dat, omul le-a scos si el la vanzare, fiind pescar de crap si avand nevoie de bani pentru un set de shimano bblc...si le-am cumparat eu inapoi, pentru ca mi s-au parut prea bune in banii astia ca sa le ratez

acum vreau sa imi cumpar barca si vand cam tot ce imi este de prisos

pret 250 ambele, la fel de putin folosite ca in momentul in care le-am scos la vanzare
pretul unei lansete in magazin este cam de 220 de lei

5

miercuri, 9. iulie 2014, 18:20

jumatate din pretul de raft, 220 de lei ambele, plus eventuale costuri de transport
lansete foarte versatile in pescuitul pe Dunare, in stare foarte buna

eventual schimb cu lansete mai scurte, pentru pescuitul din barca

mai am un set de 4 tamburi de daiwa tournament entoh 5000, impecabili, la pretul de 250 de lei (pret de raft 175 bucata)
»marian_popescu« a atasat urmatoarele fisiere :

6

duminică, 13. iulie 2014, 10:30

Vandute, definitiv
Multumesc, se poate inchide