...mi-s curios, sorry
Lowrence Elite 7 HDI, cred ca ar face treaba buna ,ZORAN AR STI CEL MAI BINE DACA MERITA BANUTII PT.PESCUIT DIN BARCA
si fire agitate! Bine ai venit.si mai ales daca consoarta e de acord cu investitia
. Eu am avut putere de convingere si in vreo 2 saptamani, taman de ziua barbatului, voi avea un Elite 7.
Pentru Software-ul: Burning Board®, dezvoltat de WoltLab® GmbH






