Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

21

vineri, 10. mai 2013, 15:00

acum ti-o spun la modul cel mai serios ... pentru a treia oara deja. Citeste te rog regulamentul si nu mai scrie posturi repetate. aici gasesti regulamentul:

Regulament și condiții de utilizare

si pasajul care te intereseaza este asta.

Citat


2.3 Răspunsuri repetate şi unul după altul scrise de acelaşi utilizator nu sunt acceptate, pentru asta se poate edita sau completa răspunsul anterior, dacă nu este deja urmat de alt răspuns al altui utilizator.


atata timp cat nimeni nu a scris nimic dupa un mesaj de-al tau exista butonul de EDITARE prin care iti poti modifica mesajul. ieri am pierdut o gramada de timp sa iti ajustez mesajele si chiar m-am saturat.
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

dj_Andy

Oblete

Răspunsuri: 41

Membru din: 9. martie 2013

Locație: Bucuresti

Profesia: pescuiesc

  • Scrie un mesaj privat

22

vineri, 10. mai 2013, 15:09

acum ti-o spun la modul cel mai serios ... pentru a treia oara deja. Citeste te rog regulamentul si nu mai scrie posturi repetate. aici gasesti regulamentul:

Regulament și condiții de utilizare

si pasajul care te intereseaza este asta.

Citat


2.3 Răspunsuri repetate şi unul după altul scrise de acelaşi utilizator nu sunt acceptate, pentru asta se poate edita sau completa răspunsul anterior, dacă nu este deja urmat de alt răspuns al altui utilizator.

atata timp cat nimeni nu a scris nimic dupa un mesaj de-al tau exista butonul de EDITARE prin care iti poti modifica mesajul. ieri am pierdut o gramada de timp sa iti ajustez mesajele si chiar m-am saturat.

Scuze ..sincer scuze..!deja am sa stiu!doar vezi ce fel sunt unii oameni ....inloc sa dea un sfat , te vorbesc cum stiu ei!!si nu-mi place asta!!SCUZE!

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

23

vineri, 10. mai 2013, 15:23


Scuze ..sincer scuze..!deja am sa stiu![...]


:bravo: ... si spor la citit, incearca sa citesti mai multe subiecte din care cu siguranta vei avea de invatat o gramada ... :ochi:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

24

vineri, 10. mai 2013, 16:22

:gandesc: ... gandesc, si nu stiu ce sa spun!?

1. multumesc pt propunerea muzicala, dar, asa cum s-a scris, nu cred ca putem satisface cerintele tuturora. Voi incerca in viitor sa fac totusi posibila intr-un fel sau altul o astfel de sonorizare in timpul cititului.

2. pagina Pescuit la somn este conceputa cu un program care sa dus pe p..a in urma cu 6 luni, cind mi s-a stricat calculatorul. pagina web e acum instabila si cu google chrome nu se mai poate citi bine, dar cu IE si Mozilla merge.

3. in urma "catastrofei" de la punctul 2, suntem in lucru cu o noua pagina web, o copie cu acelasi continut. Spre deosebire de cel actual, programul e online si foarte stabil. Asa ca, oricite computere mi se vor strica, voi putea sa "umblu" la pagina web. Speram ca pina in vara sa reusim inaugurarea lui.

4. daca reusim punctul 3. si totul decurge ca pe apa, as vrea sa introduc o posibilitate ca fiecare user al paginii web sa poata asculta si muzica in fundal :ochi:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

In alta ordine de idei...

a) propunerile se iau toate in considerare si vor fi discutate in echipa, nu va grăbiți sa primiti imediat raspunsuri, insistand in continuare pe aceeasi tema!

b) si cu contrapropunerilor aceeasi treaba! :bravo:

c) nu va luati imediat de "păr", pentru ca nimeni aici pe forum nu are intentia de a jigni pe cineva sau de a enerva, si nici de a-si bate joc de altii :zambet:

d) pt a evita discutii inutile in legatura cu cele spuse la punctul c), scrieti scurt in paranteze: (atenție, glumă! :relax: )...sau (atenție, ironie! :prieteni: ). Asa vom sti ca este cu intentia de a starni un zambet amical, si nu de a provoca dispute nervoase cu multe fetze dintr-astea: :nervos:

-------------------------------------------------------------------
Andy, Anem are dreptate! I-ati putin timp si citeste forumul. Apoi te hotarasti pe un stil de pescuit, pe care il vei putea aprofunda mai intai cu intrebarile de riguare. Spre exemplu, la spinning cred ca este cel mai "accesibil" si indicat pt tine, mai ales ca esti tanar si poti bate km intregi fara probleme:
1x lanseta + 1x mulineta + 5~6 naluci (wobblere si linguri) ... si poti incepe sa explorezi malurile Prutului. Incearca asa un sezon intreg, si apoi, vei vedea singur daca a dat roade, sau care au fost locurile cu rapituri, pe care le vei putea in viitor pescui si la stationar. :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Răspunsuri: 133

Membru din: 14. februarie 2013

Locație: Bucuresti - Onesti

Profesia: Student, liber-profesionist

  • Scrie un mesaj privat

25

vineri, 10. mai 2013, 17:03

wai omule....daca tu esti asa copilaros , asta nu inseamna ca toti sunt asa!si nu ai ce vorbi despre mine cum sunt eu.....uitate sub nasul tau...si nu comenta aiurea pentru altii....!!![COPIL]ai grija la cuvinte!--eu nu ti-am spus tie nimic si nu ai ce-mi spune nici mie nimik..!Am facut o propunere pentru moderatori si admin!pentru ce este facut acest subiect...???sa faci propuneri , iar eu am facut una!nu v-a placut ,atunci asa sa fie , dar nu ai ce ma vorbi pe mine!!Ai grija!!!! :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos:

Pe mine ma socheaza copilu' asta, sincer.Oare toti copii care vin in urma lui sunt asa? :doaaamne: :nervos:
Poate intelege si el ceva cand mai creste.Din poza de la avatar( facuta la scoala, in timpul orei) mai are de crescut.
Acum, ca sa fiu on-topic: andi, iegzista un programel mic si free care se numeste Winamp.Google it, apoi descarci si niste muzica, si gata, il lasi sa ruleze in background si ai muzica intr-una.Sau...ca sa nu te complici, mai exista Youtube

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
cu placere ai comentat ...!!!!si foarte aiurea....!mesaju de mai sus tot pentru tine este..!!! :nervos:
_________________________________________________________________________________

daca doresti asa tare sa-mi spui ceva...atunci poti sa-mi dai un oarecare sfat,,dar nu sa ma vorbesti pe la spate!!!


Vezi ca sfatul era si el pe acolo...citeste tot :ochi:
Always C&R

IonutFishing