Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

1

sâmbătă, 23. februarie 2013, 14:36

Schimbari de drepturi in forum: urmatoarele NU FUNCTIONEAZA!!!

Salut,
aici puteti face remarci la anumite drepturi care dupa aceasta schimbare nu mai functioneaza!
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

dj_Andy

Oblete

Răspunsuri: 41

Membru din: 9. martie 2013

Locație: Bucuresti

Profesia: pescuiesc

  • Scrie un mesaj privat

2

joi, 9. mai 2013, 14:41

Salut Zoran.....nustiu daca este posibil.....!, Dar as dori ca pe acest site sa fie si ceva muzica , de ascultat cind citesc ceva informatie...sau cind vorbesc cu cineva prin forum...!!!de ce nu...eu cred ca ar fi o ideie foarte buna...!!! :salut: :bucuros2: :bravo: :bravo:

_________________________________________________________________

Si de postat cit mai multe video....cam sunt putzine .....nu pe forum dar pe pagina principala....http://www.pescuit-la-somn.com/..tot aici la unele pagini..ba chiar la mai multe la texte si intilnesc niste intrerupaturi de scris parca..si nu se poate de citit citeva rinduri.....si un incepator nu ar putea intelege ceva inportant...! :ochi: :ochi: :nunteleg:

Răspunsuri: 147

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

joi, 9. mai 2013, 16:18

Salut Zoran.....nustiu daca este posibil.....!, Dar as dori ca pe acest site sa fie si ceva muzica , de ascultat cind citesc ceva informatie...sau cind vorbesc cu cineva prin forum...!!!de ce nu...eu cred ca ar fi o ideie foarte buna...!!! :salut: :bucuros2: :bravo: :bravo:

_________________________________________________________________

Si de postat cit mai multe video....cam sunt putzine .....nu pe forum dar pe pagina principala....http://www.pescuit-la-somn.com/..tot aici la unele pagini..ba chiar la mai multe la texte si intilnesc niste intrerupaturi de scris parca..si nu se poate de citit citeva rinduri.....si un incepator nu ar putea intelege ceva inportant...! :ochi: :ochi: :nunteleg:

Are dreptate colegu' ,asa ca-mi permit o sugestie http://www.youtube.com/watch?v=PuFx2TCyP9Q.Cred ca e on topic( legat de peste).Si sa fie si mai on ,dupa savarsirea auditiei-vizionarii se recomanda SOMN.Fara intrerupaturi.
...cogito ergo sum.

deyu

Biban

Răspunsuri: 120

Membru din: 13. iulie 2012

Locație: Arad

Profesia: Student

  • Scrie un mesaj privat

4

joi, 9. mai 2013, 16:34

:vomit: :doarecapu: :doarecapu: :doarecapu: :doarecapu: :doarecapu:.......junior9007

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

5

joi, 9. mai 2013, 16:37

:doarecapu: :doarecapu: :doarecapu: :doarecapu: :doarecapu:.......junior9007


putin zis :zid:

Salut Zoran.....nustiu daca este posibil.....!, Dar as dori ca pe acest site sa fie si ceva muzica , de ascultat cind citesc ceva informatie...sau cind vorbesc cu cineva prin forum...!!!de ce nu...eu cred ca ar fi o ideie foarte buna...!!! :salut: :bucuros2: :bravo: :bravo:
_________________________________________________________________

Si de postat cit mai multe video....cam sunt putzine .....nu pe forum dar pe pagina principala....http://www.pescuit-la-somn.com/..tot aici la unele pagini..ba chiar la mai multe la texte si intilnesc niste intrerupaturi de scris parca..si nu se poate de citit citeva rinduri.....si un incepator nu ar putea intelege ceva inportant...! :ochi: :ochi: :nunteleg:


Andy ... dat fiind faptul ca e un forum de pescuit la somn nu vad rostul muzicii. daca vrei sa asculti muzica iti dai drumul la ceea ce iti place tie. plus ca, in eventualitatea in care s-ar pune muzica, pe ce criterii s-ar alege? ... pentru ca in cazul in care pe fundal ar fi manele sau mai stiu eu ce besinute de sezon as fi primul care nu ar mai intra pe forumul asta.

da, ar fi bine sa fie mai multe video-uri ... atat ca pentru asta ar trebui toti userii sa participe pentru ca nu stiu in ce masura doar Zoran si alti vreo 2 utilizatori au timp sa le faca. fa un video frumos care are ca tema pescuitul la somn, o parte dintr-un dril, o poza, o eliberare si cu siguranta Zoran il va urca pe site ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

sopvalentin

Știucă

Răspunsuri: 624

Membru din: 27. februarie 2013

Locație: Galati

  • Scrie un mesaj privat

6

joi, 9. mai 2013, 16:45

Putin zis. :zid:

dj_Andy

Oblete

Răspunsuri: 41

Membru din: 9. martie 2013

Locație: Bucuresti

Profesia: pescuiesc

  • Scrie un mesaj privat

7

joi, 9. mai 2013, 16:55

eu mi-am dat parerea....si plus la aceasta o sa aveti mai multi vizitatori pe acest site......plus ca va mai recomand eu la prieteni.... :rizi:
_______________________

iar in privinta la video , voi face cind voi iesi la pescuit....!

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

8

joi, 9. mai 2013, 17:04

eu mi-am dat parerea....si plus la aceasta o sa aveti mai multi vizitatori pe acest site......plus ca va mai recomand eu la prieteni.... :rizi:
dj_Andy (de la Radio 21? :) ), forumul de pescuit la somn nu are foarte multe de castigat daca intra aici multa lume care doreste sa asculte muzica... :rizi: .
Exista alte locuri, gen youtube, care au fost facute in acest scop.
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

dj_Andy

Oblete

Răspunsuri: 41

Membru din: 9. martie 2013

Locație: Bucuresti

Profesia: pescuiesc

  • Scrie un mesaj privat

9

joi, 9. mai 2013, 17:08

:doarecapu: :doarecapu: :doarecapu: :doarecapu: :doarecapu:.......junior9007


putin zis :zid:

Salut Zoran.....nustiu daca este posibil.....!, Dar as dori ca pe acest site sa fie si ceva muzica , de ascultat cind citesc ceva informatie...sau cind vorbesc cu cineva prin forum...!!!de ce nu...eu cred ca ar fi o ideie foarte buna...!!! :salut: :bucuros2: :bravo: :bravo:
_________________________________________________________________

Si de postat cit mai multe video....cam sunt putzine .....nu pe forum dar pe pagina principala....http://www.pescuit-la-somn.com/..tot aici la unele pagini..ba chiar la mai multe la texte si intilnesc niste intrerupaturi de scris parca..si nu se poate de citit citeva rinduri.....si un incepator nu ar putea intelege ceva inportant...! :ochi: :ochi: :nunteleg:


Andy ... dat fiind faptul ca e un forum de pescuit la somn nu vad rostul muzicii. daca vrei sa asculti muzica iti dai drumul la ceea ce iti place tie. plus ca, in eventualitatea in care s-ar pune muzica, pe ce criterii s-ar alege? ... pentru ca in cazul in care pe fundal ar fi manele sau mai stiu eu ce besinute de sezon as fi primul care nu ar mai intra pe forumul asta.

da, ar fi bine sa fie mai multe video-uri ... atat ca pentru asta ar trebui toti userii sa participe pentru ca nu stiu in ce masura doar Zoran si alti vreo 2 utilizatori au timp sa le faca. fa un video frumos care are ca tema pescuitul la somn, o parte dintr-un dril, o poza, o eliberare si cu siguranta Zoran il va urca pe site ...

n-ai ascultat muzica niciodata pescuind la somn..mmmm ma indoiesc...!!!!cercetati bine aceasta ideie..,multi sunt de acord cu ea,....!!!iar care nu sunt de acord si nu vor dori sa asculte muzica ..apo ei nu sunt obligati..o v-a asculta numai cine v-a avea placerea.....trebuie doar sa puie play....si asculta...care nu doresc ..nici nu sunt pusi cu forta.......!!!veti vedea ca o sa aveti mai multi utilizatori......!nustiu exact daca ma intelegeti...!!!!si spunind cuvintul muzica.....nu ma refer anume la [MANELE]...precum a recomandat junior9007......fiecare cu alui......si una si alta...iti alegi de care doresti......!!! :bucuros2: :bucuros2: :bucuros2: :bucuros2: :bucuros2: :gandesc: :gandesc: :craciun: :prieteni:

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

10

joi, 9. mai 2013, 17:13


n-ai ascultat muzica niciodata pescuind la somn..mmmm ma indoiesc...!!!!cercetati bine aceasta ideie..,multi sunt de acord cu ea,....!!!iar care nu sunt de acord si nu vor dori sa asculte muzica ..apo ei nu sunt obligati..o v-a asculta numai cine v-a avea placerea.....trebuie doar sa puie play....si asculta...care nu doresc ..nici nu sunt pusi cu forta.......!!!veti vedea ca o sa aveti mai multi utilizatori......!nustiu exatc daca ma intelegeti...!!!!si spunind cuvintul muzica.....nu ma refer anume la [MANELE]...precum a recomandat junior9007......fiecare cu alui......si una si alta...iti alegi de care doresti......!!! :bucuros2: :bucuros2: :bucuros2: :bucuros2: :bucuros2: :gandesc: :gandesc: :craciun: :prieteni:


sincer ... nu am ascultat niciodata muzica cand am pescuit la somn la fel cum nu acult muzica atunci cand sunt in natura ... si nici nu o voi face vreodata. scopul iesiri este altul si nu are nimic de-a face cu vreo pereche de casti in urechi sau cu usile de la masina deschise. imi place sa ascult muzica (BUNA) dar cu alte ocazii ... atunci cand ies in natura ... ies in natura.

nu intereseaza aici pe nimeni numarul vizitatorilor intrati cu scopul de a asculta muzica. obiectul forumului este altul ... cei care vor sa asculte muzica ar face bine sa o caute pe alte site-uri specializate cu asa ceva.
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

dj_Andy

Oblete

Răspunsuri: 41

Membru din: 9. martie 2013

Locație: Bucuresti

Profesia: pescuiesc

  • Scrie un mesaj privat

11

joi, 9. mai 2013, 17:14

eu mi-am dat parerea....si plus la aceasta o sa aveti mai multi vizitatori pe acest site......plus ca va mai recomand eu la prieteni.... :rizi:
dj_Andy (de la Radio 21? :) ), forumul de pescuit la somn nu are foarte multe de castigat daca intra aici multa lume care doreste sa asculte muzica... :rizi: .
Exista alte locuri, gen youtube, care au fost facute in acest scop.

N-ai vazut nici un site cu muzica si cu oameni care discuta ..cerceteaza etc....precum odnklassniki...nustiu daca ati auzit de el.....
________________________________________________

in privinta la utilizatori nu m-am referit ca-i veti primi anume prin muzica dar prin placerea de cerceta somnu linistindu-ne cu putzina muzica,.,,iar daca voi nu doriti,,,,,,atunci asa sa fie...n-am nimic impotriva......eu am unde asculta muzica...dar imi era mai comod pe site-ul dat sa ascult.....! :doaaamne: :doaaamne: :zid:

mihaigost

Șalău

Răspunsuri: 307

Membru din: 31. iulie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: inginer electrician

  • Scrie un mesaj privat

12

joi, 9. mai 2013, 17:34

Chiar daca stau si urmaresc zilnic cotele apelor dunarii de mai multe ori, plictiseala de prohibitie, tot nu as asculta muzica pe site-ul asta. Totusi este unul de specialitate, de ce sa divagam.?

Răspunsuri: 109

Membru din: 22. martie 2013

Locație: Turda

Profesia: tinichigiu vopsitor auto particular

  • Scrie un mesaj privat

13

joi, 9. mai 2013, 17:58

o prostie in legatura cu muzica pe acest forum :buaaaah:

deyu

Biban

Răspunsuri: 120

Membru din: 13. iulie 2012

Locație: Arad

Profesia: Student

  • Scrie un mesaj privat

14

joi, 9. mai 2013, 19:14

o prostie in legatura cu muzica pe acest forum :buaaaah:
:apl:

Răspunsuri: 22

Membru din: 4. aprilie 2013

Locație: Arad

Profesia: Bucatar

  • Scrie un mesaj privat

15

joi, 9. mai 2013, 19:32

Totusi e un forum de specialitate,sunt un iubitor de muzica buna dar aici nu isi are rostul,plus ca exista probabilitatea sa incetineasca incarcarea paginilor.Aici pescarii de somn vin sa impartaseasca opinii in acest sens,sa puna intrebari si sa dea raspunsuri.Am invatat lucruri interesante aici (multumesc) si fara muzica.
"Give me a lever long enough and a fulcrum on wich to post it , and I shall move the world"

oliwer

Oblete

Răspunsuri: 13

Membru din: 26. decembrie 2012

Locație: timisoara

Profesia: politist de frontiera

  • Scrie un mesaj privat

16

joi, 9. mai 2013, 20:08

o prostie in legatura cu muzica pe acest forum :buaaaah:
:apl:

Răspunsuri: 133

Membru din: 14. februarie 2013

Locație: Bucuresti - Onesti

Profesia: Student, liber-profesionist

  • Scrie un mesaj privat

17

joi, 9. mai 2013, 21:51

...

Acum, ca sa fiu on-topic: andi, iegzista un programel mic si free care se numeste Winamp.Google it, apoi descarci si niste muzica, si gata, il lasi sa ruleze in background si ai muzica intr-una.Sau...ca sa nu te complici, mai exista Youtube
Cu placere!

------------------------------------------------
Raspuns modificat de admin pt a nu crea discutii inutile in continuare.... Multumesc pt intelegere.
Always C&R

IonutFishing

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

18

joi, 9. mai 2013, 22:15

Pe mine ma socheaza copilu' asta, sincer.Oare toti copii care vin in urma lui sunt asa?
Poate intelege si el ceva cand mai creste.Din poza de la avatar( facuta la scoala, in timpul orei) mai are de crescut.
Am senzatia ca termenu` "dezinhibat" sufera update-uri frecvente... :rizi: .
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

19

joi, 9. mai 2013, 22:53

Am senzatia ca termenu` "dezinhibat" sufera update-uri frecvente..

D'acord....dar si termenul "a fi diplomat" sufera la fel.....update-uri pe masura :rizi:
:noroc:

dj_Andy

Oblete

Răspunsuri: 41

Membru din: 9. martie 2013

Locație: Bucuresti

Profesia: pescuiesc

  • Scrie un mesaj privat

20

vineri, 10. mai 2013, 14:45

wai omule....daca tu esti asa copilaros , asta nu inseamna ca toti sunt asa!si nu ai ce vorbi despre mine cum sunt eu.....uitate sub nasul tau...si nu comenta aiurea pentru altii....!!![COPIL]ai grija la cuvinte!--eu nu ti-am spus tie nimic si nu ai ce-mi spune nici mie nimik..!Am facut o propunere pentru moderatori si admin!pentru ce este facut acest subiect...???sa faci propuneri , iar eu am facut una!nu v-a placut ,atunci asa sa fie , dar nu ai ce ma vorbi pe mine!!Ai grija!!!! :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos: :nervos:

Pe mine ma socheaza copilu' asta, sincer.Oare toti copii care vin in urma lui sunt asa? :doaaamne: :nervos:
Poate intelege si el ceva cand mai creste.Din poza de la avatar( facuta la scoala, in timpul orei) mai are de crescut.
Acum, ca sa fiu on-topic: andi, iegzista un programel mic si free care se numeste Winamp.Google it, apoi descarci si niste muzica, si gata, il lasi sa ruleze in background si ai muzica intr-una.Sau...ca sa nu te complici, mai exista Youtube

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
cu placere ai comentat ...!!!!si foarte aiurea....!mesaju de mai sus tot pentru tine este..!!! :nervos:
_________________________________________________________________________________

daca doresti asa tare sa-mi spui ceva...atunci poti sa-mi dai un oarecare sfat,,dar nu sa ma vorbesti pe la spate!!!