Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

41

marți, 3. septembrie 2013, 21:18

Dpmdv chiar nu e cazul de scuze .Se pare insa ca eu ...
Adevarul e ca ma simt obosit...Foarte obosit :rizi: Poate pentru ca nu am prins nimic in 2 ore de spinning pe Mures :nunteleg: Poate din alte motive ...Probabil ca ar trebui sa iau o mica pauza .Sa merg mai mult la pescuit ...Impreuna cu prietenii ...Cu cei care doar citesc acest forum si nu scriu un cuvintel ...obosit ,foarte obosit ...Colegilor va doresc o seara si o toamna minunata! :noroc:

Pt.off-topic mai imi cer odata scuze ,asa obosit cum sunt :prieteni:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

42

marți, 3. septembrie 2013, 21:21

Zamfi, nu deranjeaza daca o data so postat deja... da cum zice Informer, e aiurea sa stergi postari dupa ce sa raspuns. A mai facut cineva, tot aici pe forum si a lasat muuulte gropi cu XXXX...si subiecte distruse! :doarecapu:

Da' nah, am tolerat si aia...
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

43

marți, 3. septembrie 2013, 22:03

Ma da tare sensibili ati devenit in ultimul timp... :cafea: Oare ce s-o fi intamplat cu voi?
Si da, aici iti dau dreptate Zamfi, cam multi citesc si putini posteaza, atata la subiect, cit si cu poze si povestiri :gandesc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Subiecte asemănătoare