Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

miercuri, 29. februarie 2012, 00:21

Cloncuri Bulgaresti

Cunoasteti aceste cloncuri? Le-a folosit cineva? Daca raspunsul este da, cum lucreaza?

Кльонкове, Цени - Riboco ®
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 6. martie 2012, 23:57

Am mai primit de la cineva un link cu cloncuri bulgaresti:

www.kalinux.com -

Din nou, aceeasi intrebare, cine a folosit?? :ochi:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 51

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 7. martie 2012, 16:48

ala de la riboco , killer 8 imi place maxim forma, sunt variantele care bat din orice pozitie. o sa il adaptez si poate il fac si eu. mai am 4 pastile de siverse dimensiuni si o sa ma mai joc facand cateva cloncuri.
Dintr-un om sanatos mai faci un pescar, dar dintr-un pescar nu mai faci om sanatos!

PRO PESCUIT

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

joi, 8. martie 2012, 02:20

:bravo: Bravo, daca deja ai inceput sa prinzi cu ce ai manufacturat, inseamna ca esti pe drumul cel bun! Si eu doresc sa ma apuc de primul, dar mai intai sa vad cu ce se mananca mai intai sportul asta, apoi dupa ce imi formez o parere despre cum trebuie sa fie un clonc prinzator, atunci pun mana sa-l incep!! :noroc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 71

Membru din: 23. mai 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

5

duminică, 24. iunie 2012, 22:05

www.kalinux.com -
As vrea sa comand un clonc bulgaresc , dar nu prea am incredere ... a folosit cineva ? a comandat cineva ? Adevarul e ca sunt cam scumpe .. printre cele mai scumpe de pe net .. intrebarea e .. se merita ?sau e doar japca
Always Catch & Release

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

6

vineri, 20. iulie 2012, 01:21

Pana acum n-am apucat sa iau un clonc bulgaresc, cu atat mai putin sa vad unul, dar cum in sezonul estival se mai merge prin Bulgaria, sa vedem cine ajunge primul si le poate vedea! :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

7

miercuri, 20. septembrie 2017, 19:59

Mai stie cineva, acum ceva timp, ori pe kal...x, ori pe rib..o, sau pe alt site, era si un clonc din carbon, cu manerul care facea un unghi foarte mare cu corpul/tija cloncului, semana cu Black Cat S-Clonk, parca, insa, era de productie bulgareasca, pare-mi-se, n-am apucat sa-l iau, iar acum, nu mai gasesc telefonul vechi cu link-ul respectiv...
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Subiecte asemănătoare