Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

miercuri, 23. ianuarie 2013, 18:10

Lanseta Kogha

Ofer: - X-TREME CAT FISH
Producător/ firma: - Kogha
Model: - 2,70m
Bucăți: -2
Vechime: - cumparata in urma cu 1 luna de pe un site de anunturi
Prețul: - 150 lei (cu atat am cumparat-o)
Prețul pt. transport: -
-------------------------------------------------------------
Informații generale asupra produsului...100-300gr, 7 inele, maner splituit din duplon (cred) cu maner de sustinere de forta situat deasupra mandrinei. Lanseta este din carbon 100%. Pozele le gasiti pe site-ul de unde am cumparat-o Arhiva: Vand lanseta de somn KOGHA X.TREME CAT FISH Constanța • Mercador.ro
Mi se pare o lanseta excelenta pentru somn care inspira incredere in lupta cu mustaciosul atat de la mal cat si la clonc. Motivul vanzarii este ca vreau sa am lansetele doar de 3 marci (Formax, Pro-T si UniCat Destroyer 2). O voi inlocui cu un UniCat Destroyer 2 lung tot de 2,70m (pentru clonc), astfel incat ambele lansete pentru clonc sa fie identice. Daca as fi gasit un alt Kogha de 2,70 l-as fi cumparat si nu o mai vindeam pe aceasta (faceam si economie de bani).
WTF-ul vandut il inlocuiesc tot cu UniCat de 2,85m pentru a o imperechea pe cea pe care o am deja.

-------------------------------------------------------------
Dacă există interes pt. această ofertă, vă rog să mă contactați prin mesaj privat. Mulțumesc!

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

joi, 24. ianuarie 2013, 18:37

Sau cumpar una identica daca are cineva de vanzare (acelasi model si tot de 2,70m).

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 4. martie 2013, 16:28

Lanseta vanduta. Se poate inchide topicul. Multumesc pentru gazduire.

Subiecte asemănătoare