Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

41

duminică, 24. ianuarie 2016, 14:52

Foloseste un diluant bun , se usuca mult mai repede si poti sa dai mai multe maini. Lacul este de calitate.

42

duminică, 24. ianuarie 2016, 14:57

Mersi de sfat,eu dadeam lacul fara diluant,am crezut ca e mai bine!
:doaaamne:

43

duminică, 24. ianuarie 2016, 15:03

Manerul este bine sa ti-l faci putin abraziv. Chiar daca are capul de somn. De exemplu, la ebro 2 si woodoo le-am dat manerele cu vopsea de la cei cu asfaltarile, alba si cu sticla lor pisata marunt si apoi iar cu lac . Acum sunt putin mai grosicioare, mai indemanoase, se vad si noaptea daca scapi prin apa si il cauti cu lanterna si nu-ti mai aluneca din mana uda. Dezavantaj , putin mai grele...50 gr dar imi este mai convenabil.
»gufisor« a adaugat urmatoarele poze:
  • 1.gif
  • 2.gif
  • 3.gif

Acest răspuns a fost de 2 ori editat, ultima oară de »gufisor« (24. ianuarie 2016, 15:21)


Subiecte asemănătoare