Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 10. decembrie 2012, 23:22

Permisul ANPA 2013

Deschid acest topic pentru a va tine la curent(nu numai eu, oricine are informatii despre acest subiect) in legatura cu autocolantele despre care se discuta inca de la lansarea ideii de permis tip card, autocolante care ar trebui sa apara cat mai devreme la inceputul anului viitor, doar daca nu se respecta traditia de a se prelungi lansarea pana spre sfarsitul primaverii, cum se poarta pe la noi...!!
Din nefericire in acest an, desi m-am tot agitat sa-mi procur permise si PG-uri, n-am apucat sa le folosesc, dar macar am vazut despre ce este vorba si cum trebuie procedat pentru a le procura, sper ca informatiile pe care le-am postat le-au fost de ajutor altor pescari,care poate au avut mai mult noroc si de partide, dar si de peste!!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

C. B.

Șalău

Răspunsuri: 210

Membru din: 22. august 2012

Locație: Suceava

  • Scrie un mesaj privat

2

sâmbătă, 23. februarie 2013, 17:09

Salut .Nu am mai avut niciodata permis si as dori sa aflu cum il pot obtine si cam cat m-ar costa .
Judetul Suceava si judetul Botosani in caz ca o sa conteze,in special raul Siret si raul Suceava

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

3

sâmbătă, 23. februarie 2013, 17:13

Salut .Nu am mai avut niciodata permis si as dori sa aflu cum il pot obtine si cam cat m-ar costa .
Judetul Suceava si judetul Botosani in caz ca o sa conteze,in special raul Siret si raul Suceava
Citeste ce-a scris Stefi aici:
PG - viza de frontiera
Mai simplu dar mai scump este sa platesti la vreo asociatie care are ape in administrare dar aici te costa si calitatea de membru.
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

C. B.

Șalău

Răspunsuri: 210

Membru din: 22. august 2012

Locație: Suceava

  • Scrie un mesaj privat

4

sâmbătă, 23. februarie 2013, 17:46

Am trimis un email la asociatia Prieteni Pescari si nu mi s-a raspuns .La Anpa au zis ca imi trimit detaliile insa la un moment dat n-au mai spus absolut nimic.