Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

21

sâmbătă, 6. decembrie 2014, 11:21

Daca mai intentioneaza cineva sa participe la o comanda, sa stabilim detaliile in asa fel incat sa participam mai multi la respectiva comanda!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 1 467

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Arad

  • Scrie un mesaj privat

22

miercuri, 17. decembrie 2014, 05:34

Pescuiesc cu gigafish-ul de ....0.24 cred, nu mai stiu exact.Foarte rezistent la socuri,tractiuni, frecare.Este firul pe care pun fara emotii woblere mari, si gume cat palma.Dupa un timp, retine apa.La nalucile mai sus mentionate nu conteaza.Il gasesc superior d.p.d.v.al rezistentei si frecarii fata de power pro sau suffix performance braid.
'''..as vrea sa practic c@R, dar ..legea nu-mi permite..''' :nunteleg:
'''....oricum nu retin salaii mari, pentru ca au carnea prea tare..'' :doarecapu:
'''''.....sa invatam unii de la altii..'' :drac:
''''...daca as prinde peste la fiecare iesire, si eu as practica c@R...''' :nu:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

23

miercuri, 17. decembrie 2014, 07:08

Pescuiesc cu gigafish-ul de ....0.24 cred, nu mai stiu exact.

Este cel de 0,21 mm, galben. :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com