Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

pikeman

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »pikeman«

Răspunsuri: 20

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Brasov

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 27. februarie 2012, 12:11

Pikeman

Salut, sunt Pikeman :saluti:

cred ca la momentul actual cel putin juma din membrii forumului ma cunosc :apl:

ce sa mai zic sunt un impatimit al spinningului si cateodata pescar de competitie, fara rezultate remarcabile, doar accederea in divizia master anul acesta.
nu prea imi merge siteul in romana, am pus pe engleza dar trece cumva din germana in romana apoi in engleza cu google translate
nah, m-oi descurca momentan asa

P.S. asta e tare :poza:

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 27. februarie 2012, 12:15

hahahha ... ai aparut ... salutari si bun venit ... asteptam povestile tale pe aici :ochi:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 27. februarie 2012, 12:31

BUN VENIT!

Voi face cit de curind un video cu: "Cum se foloseste forumul", apoi sper sa fie pt toti mai clar. Daca vrei, trimite-mi prim MP un nr de tel de fix, unde te pot suna dieseara, si iti pot spune pe scurt la tel cum si ce setari sa faci...
:noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

pikeman

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »pikeman«

Răspunsuri: 20

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Brasov

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 27. februarie 2012, 13:09

salut,
l-am pus pe romana dar tot cu google translate de sus? este ok asa ? si la profil tot pe romana am setat, ideea e ca imi traduce Pikeman in Vames :zid:

abia m-am prins unde am postat, ca numa Vames citeam peste tot

Later edit: am rezolvat, trebuia dezactivat google translate, acu e ok, se vede bine,Zoran spor la aranjat forumul , la inceput e mai greu, apoi merge de la sine

numa bine

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »pikeman« (27. februarie 2012, 13:27)


Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

5

luni, 27. februarie 2012, 16:27

Si daca s-a rezolvat deja, inca o data: sus in bara mica, in mijloc, trebuie pus pe romaneste (acolo unde este steagul).
Google translator ramane pe original, pe ala l-am implementat doar ca idee, daca vom comunica vreodata direct cu straini. Pt asta insa trebuie scris cit mai corect.
»Zoran« a atasat urmatoarele fisiere:
  • Bild1.jpg (64,14 kB - 3 ori coborit - ultima oara: 23. februarie 2013, 23:59)
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Răspunsuri: 48

Membru din: 20. februarie 2012

Locație: deta timis romania

Profesia: particular constructi

  • Scrie un mesaj privat

6

marți, 28. februarie 2012, 18:32

bun venit!!! :welcome:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

7

marți, 6. martie 2012, 22:25

:welcome: Cu parere de rau pentru intarziere, cei inscrisi mai devreme trebuie sa-i intampine pe noii inscrisi!!! :noroc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

8

joi, 15. martie 2012, 21:47

:welcome: Asa e, mea culpa! :prieteni:

marian.c

Oblete

Răspunsuri: 56

Membru din: 14. martie 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: Calator

  • Scrie un mesaj privat

9

vineri, 16. martie 2012, 08:47

:salut:
Intoarce-ti fata spre Soare si toate umbrele vor fi in spatele tau.

galati

Șalău

Răspunsuri: 172

Membru din: 10. martie 2012

Locație: Galati

Profesia: Fotoreporter

  • Scrie un mesaj privat

10

vineri, 16. martie 2012, 14:46

:salut: :noroc: