Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Eugen

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »Eugen«

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 28. septembrie 2012, 11:47

Atentie la morunas.ro

Este un site de tot rahatul. Am facut comanda id #000073 confirmata prin e-mail. Asta a fost saptamana trecuta. Pe site-ul lor scrie ca expeditiile se fac numai miercurea. Buuun. L-am dat e-mail pe sectiunea lor de contact in care-i intrebam daca vor onora comanda. Nu au raspuns. Le-am mai dat unul similar. Nici acum nu au raspuns. Ieri am stat ca un imbecil acasa asteptand sa vina curierul. Evident ca nu a venit. Eu cred ca astia au incetat sa mai existe si... ca trebuiesc ocoliti.
Mesajul asta il voi posta pe mai multe forumuri.

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 28. septembrie 2012, 12:47

Poate numele exact era MORONas.ro... :rizi: .
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

C. B.

Șalău

Răspunsuri: 210

Membru din: 22. august 2012

Locație: Suceava

  • Scrie un mesaj privat

3

sâmbătă, 29. septembrie 2012, 16:05

Am mai intalnit si eu site-uri de astea.
Buna gluma Informer :rizi:

Citat

Poate numele exact era MORONas.ro... :rizi: .

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 2. octombrie 2012, 00:31

Este un site de tot rahatul. Am facut comanda id #000073 confirmata prin e-mail. Asta a fost saptamana trecuta. Pe site-ul lor scrie ca expeditiile se fac numai miercurea. Buuun. L-am dat e-mail pe sectiunea lor de contact in care-i intrebam daca vor onora comanda. Nu au raspuns. Le-am mai dat unul similar. Nici acum nu au raspuns. Ieri am stat ca un imbecil acasa asteptand sa vina curierul. Evident ca nu a venit. Eu cred ca astia au incetat sa mai existe si... ca trebuiesc ocoliti.
Mesajul asta il voi posta pe mai multe forumuri.

Singurul mod de a verifica situatia site-ului/magazinului ar fi(presupun ca ai incercat) localizarea si verificarea acestuia dupa adresa! Daca se poate! :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

masivul

Oblete

Răspunsuri: 41

Membru din: 8. mai 2012

Locație: Cluj Napoca Romania

Profesia: intreprinzator

  • Scrie un mesaj privat

5

marți, 16. octombrie 2012, 21:34

am comandat si eu zornaitoare de la ei,in iunie...si acum le astept,dupa ce am primit si eu confirmarea lor prin e mail.Nu sunt seriosi,sunt de evitat..

Subiecte asemănătoare