Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »landshut«

Răspunsuri: 129

Membru din: 19. iunie 2012

Locație: Landshut-Germania Filiasi-Romania

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 17. august 2012, 20:45

Baraj Turceni.....

Am fost aseara la o partida de cloncanit pe barajul de la Turceni Jud Gorj si dupa 6 ore de cloncanit de an speriat tot barajul am iesit dupa balta usor dezamagit ..... din pacate nu am avut parte de nici un atac si nici de urcari prea multe...peste este pe acel baraj dar cred ca cei de la electrica si-au facut treaba cum trebuie din cate am auzit...localnicii ziceau ca pe fiecare noapte sunt lucrari pe baraj de la electrica...oricum duminica plec in Delta pentru o saptamana in zona Murighiol...daca mai este careva prin acea zona ne putem vedea si chiar face o pardita de pescuit....o sa va tin la "curent" cu ce voi face in Delta....pana atunci fire cat mai intinse.... :pescuit:

Subiecte asemănătoare