Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

21

duminică, 14. decembrie 2014, 09:25

Incearca si schimba telefonul, sigur nu mai ai probleme !

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

22

duminică, 14. decembrie 2014, 11:30

Am incercat si de pe telefonul sotiei, se intampla aleatoriu aceleasi probleme...si nu intru de pe vreo antichitate... :zambet: ...care...oricum...mergea mai bine... :ochi: ...
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

23

luni, 19. ianuarie 2015, 01:27

Pana sa postez mesajul de mai sus, a mai aparut de 2 ori porcaria!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

24

luni, 19. ianuarie 2015, 07:29

Se intampla ca-i o problema de la providerul de hosting pt. forum.
Au avut ceva probleme cu spam-ul , au facut ceva "setari" si acu` noua ni se intampla asta. :)
Se lucreaza la rezolvare.

Daca dati "send" la ceea ce ati scris si va apare acea eroare, NU mai dati send inca o data ca apar duplicate.
Chiar daca afiseaza eroarea, postarea se trimite si apare pe forum.
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

25

marți, 20. ianuarie 2015, 08:32

In regula, am inteles, multumesc!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

26

marți, 20. ianuarie 2015, 18:15

Am reusit sa elimin mesajul de greseala, insa inca mai sunt dereglari... de ex forumul nu anunta prin mail un mesaj, sau un raspuns la subiectul abonat. :gandesc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

27

marți, 20. ianuarie 2015, 18:16

Am reusit sa elimin mesajul de greseala, insa inca mai sunt dereglari... de ex forumul nu anunta prin mail un mesaj, sau un raspuns la subiectul abonat. :gandesc:


Si numai ce m-am bucurat ca functioneaza, iarasi a aparut :doarecapu:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

28

marți, 20. ianuarie 2015, 20:02

Greu cu softurile astea... suntem in cautare :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

29

marți, 20. ianuarie 2015, 21:52

Nu ma pricep, si e suficient sa ma enerveze si mai tare tocmai pentru asta... :welcome: :nervos:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

30

miercuri, 21. ianuarie 2015, 12:17

E jaleeeee...nu mai apar decat litere razlete ....si pozele.

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

31

miercuri, 21. ianuarie 2015, 12:21

Gufisor, incearca te rog sa selectezi alt stil, tot asa face?
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

32

miercuri, 21. ianuarie 2015, 12:25

am inchis de tot si am deschis iar forumul si acum merge

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

33

miercuri, 21. ianuarie 2015, 18:06

Corect, am avut ieri o tentativa de postare, pana la urma, a mers, dar acum merge bine! :zambet:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

virgiliu

Sunt nou și mă prezint!

Răspunsuri: 4

Membru din: 23. decembrie 2014

Locație: Pe Mures

  • Scrie un mesaj privat

34

marți, 27. ianuarie 2015, 15:50

Am vrut sa vad lansetele de clonc si de stationar postate si nu pot deschide imaginea numai daca sunt inregistrat.
Dupa cum se vede sunt inregistrat si autentificat.
Ma ajuta cineva?

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

35

marți, 27. ianuarie 2015, 17:28

Am vrut sa vad lansetele de clonc si de stationar postate si nu pot deschide imaginea numai daca sunt inregistrat.
Dupa cum se vede sunt inregistrat si autentificat.
Ma ajuta cineva?


Poti sa fi te rog putin mai explicit, care topic nu reusesti sa il accesezi?

Poate are ceva de-a face cu bucata asta din regulament:

Citat

Deoarece dorim ca forumul nostru sa fie un instrument de colaborare util tuturor pescarilor de somn si nu am vrea sa se transforme intr-un loc dedicat doar vanzarii sau cumpararii de echipament, credem ca este in ajutorul oricarui membru activ al acestui forum urmatoarea completare la regulament:
1. Pentru orice postare in cadrul forumului "Pescuit la Somn" se acorda un numar de puncte.
2. Pentru postarea unui raspuns la topicurile existente se acorda 5 puncte iar pentru deschiderea unui topic nou, 10 puncte.
3. Un user proaspat inscris poate posta initial doar la topicul dedicat prezentarilor si are anumite limitari in a vizualiza continutul integral al forumului, identic cu cel al vizitatorilor.
4. Dupa prezentare, acesta va primi drepturi de a citi, raspunde si deschide subiecte noi in orice forum si sub-forum, in afara de Piață.
5. Pentru a posta in topicul de vanzari / cumparari (piață) sunt necesare minim 30 de puncte.


… regulament care il gasesti aici:

Regulamentul vechi, versiune lunga - detailiata - Regulament - Forum Pescuit la Somn
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

virgiliu

Sunt nou și mă prezint!

Răspunsuri: 4

Membru din: 23. decembrie 2014

Locație: Pe Mures

  • Scrie un mesaj privat

36

miercuri, 28. ianuarie 2015, 15:03

Da, multumesc, am citit regulamentul. Vroiam sa deschi fisierele lui Junior9007, la vanzari/oferte si imi spunea ca trebuie sa ma inregistrez.

Nici o problema, asta sa fie tot necazul, eram curios sa vad lansetele de clonc. Am si eu Daiwa, dintr-o bucata si eram curios cum arata cele din fisiere. Fire intinse!!!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

37

luni, 5. octombrie 2015, 23:38

Am patit ceva tare ciudat azi...tocmai la postarea din topic-ul lui Danmiclau56...unde nu apare decat citatul si semnatura mea...mi-a aparut de vreo 20 de ori avertizare de potential periculos si mi-a blocat accesul...nu mai puteam trimite nimic...m-am saturat de porcariile acestea pe care le face "IT"-ul...mi-a mai "mancat" si dita'i postarea...iata mesajul ce aparea:

":Fisierul accesat in 05Oct15 h18:57 la http://www.forum-pescuit-la-somn.com/wcf/js/3rdPar este periculos si a fost blocat de Secure Net. Detalii pe http://www.vodafone.ro/securenet "
:nervos:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 78

Membru din: 9. martie 2015

Locație: Cluj

  • Scrie un mesaj privat

38

luni, 5. octombrie 2015, 23:45

Asta o patesc si eu frecvent atunci cand intru pe forum dar si atunci cand intru pe alte site-uri, de pe telefon. Cred ca este o problema cu soft-ul de securitate folosit de Vodafone.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

39

marți, 6. octombrie 2015, 01:35

Asta o patesc si eu frecvent atunci cand intru pe forum dar si atunci cand intru pe alte site-uri, de pe telefon. Cred ca este o problema cu soft-ul de securitate folosit de Vodafone.

Se intampla sa fiu anuntat si sa am cele 2 optiuni...sa accept sau nu...dar nu sa-mi bage pe gat optiunea lor de a-mi bloca accesul... :nervos:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

40

marți, 6. octombrie 2015, 04:38

O patesc si eu pe smartul meu, de cind am facut ultimul up-date. O porcarie... :nervos:
Dar nu are nimica de-a face cu softul forumului, mie mi se intampla si cind accesez goagelu' :nunteleg:

Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com