Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

181

marți, 20. martie 2012, 15:26

Multumesc si in numele celorlalti, inseamna ca pot deschide pachetul meu! :bucuros2: :noroc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

182

marți, 20. martie 2012, 17:03

Tocmai i-am predat pachetul lui Junior9007, urmeaza in jurul orei 19:00 Fitter si Costas65&Larry! Va astept si pe ceilalti sa stabilim cum facem! :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

183

marți, 20. martie 2012, 21:18

partenerul meu AdiSb a ratat la mustata, dar eu sunt sigur in Bucuresti sambata la ora 10-10:30
am ceva treaba dupa care pot sa ridic coletul meu si al lui AdrianSb
evergreen, te rog trimite-mi un mesaj privat cu nr tau de telefon sa te pot contacta (este posibil sa ajung si vineri, dar este o data incerta deocamdata)
astept mesajul, multumesc.

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

184

marți, 20. martie 2012, 23:45

Pikeman, nu zici nimic? Daca trece Adiwolf prin Bucuresti, nu vrei sa ia si pachetul tau? Va trimit nr. de tel. pe privat!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

185

miercuri, 21. martie 2012, 00:04

Am o rugaminte pentru ce care au primit pachetele! Pe masura ce le primiti, ar fi bine sa ne transmiteti pe forum daca este totul O.K., ca sa nu apara ulterior neintelegeri! :gandesc: :noroc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

186

miercuri, 21. martie 2012, 02:12

Am deschis, in sfarsit, si pachetul meu, am gasit in plus si niste zornaitori pentru care trebuie sa-i multumesc lui Zoran, de fapt toti trebuie sa-i multumim, pentru ca ne-a pus la toti! :bucuros2: :prieteni: :noroc: Totul este cat se poate de bine, chiar mai bine decat m-am asteptat, atasez si doua poze! P.S. M-a luat valul si nu mi-am mai dat seama ca multumirile trebuie adresate si catre Tilo, cel care a confectionat cloncurile!!! :noroc:
»evergreen« a adaugat urmatoarele poze:
  • Poza clonc Tilo.jpg
  • Poza clonc Tilo 2.jpg
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »evergreen« (21. martie 2012, 11:22)


Răspunsuri: 147

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

187

miercuri, 21. martie 2012, 06:08

Am primit si eu pachetul meu.Sunt placut surprins de felul in care arata cloncul -finisaj super ,acum sa vedem cat e de practic.Multumiri lui Zoran(baiat de baiat),felicitari lui Tilo pt iscusinta si rabdarea lui de a confectiona chestiile astea.Zoran,te rog sa-i spui lui Tilo ca pe la noi nu sunt numai romani certati cu legea (de obicei acestia se scriu cu 2r),ci sunt si oameni de isprava-gen pescari(sportivi)in care poate sa aiba toata increderea.
PS Am emotii la proba practica cu cloncul,nu cumva sa faca "CLONC CLONC"in germana sa nu stie somnii despre ce e vorba:).
...cogito ergo sum.

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

188

miercuri, 21. martie 2012, 06:45

Lasa Grasane ca peste 2 luni il probezi pe Chlia si vezi tu ce poate si, nu in cele din urma, ce poti. :noroc:

fitter

Biban

Răspunsuri: 90

Membru din: 29. februarie 2012

Locație: Mangalia

Profesia: functionar public

  • Scrie un mesaj privat

189

miercuri, 21. martie 2012, 09:09

Si eu l-am primit prin nepotul meu , l-a desfacut si mi-a spus ca e ceva cu aspect deosebit, frumos lucrat, plus niste "zdranganele".Multumesc Zoran pentru ce ai facut pentru noi ,multumesc Tilo si multumesc Evergreen pentru implicare.Mai e putin si ajunge la mine pentru probe.

costas65

Oblete

Răspunsuri: 40

Membru din: 28. februarie 2012

Locație: Braila

  • Scrie un mesaj privat

190

miercuri, 21. martie 2012, 20:19

Maine ajung si ale mele si al lui Larry. Abia astept !

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

191

joi, 22. martie 2012, 02:09

Sa le folositi cu rezultate cat mai bune, iar pentru cei care urmeaza sa le primeasca, Pikeman, nu stiu daca n-ar fi bine sa vorbiti voi, daca trece Adiwolf sa-l ia si pe-al tau si ajunge cu Adi Sb la Sibiu, mai aproape de tine! :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

mustatza

Șalău

Răspunsuri: 198

Membru din: 12. martie 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

192

joi, 22. martie 2012, 12:34

Sunt cam off topic,in sensul ca nu am prins "trenul" cu aceasta comanda comuna de cloncuri. Mai este cineva doritor pt o comanda ulterioara? :pauza:
FIRE CRETE SI FUM DIN FRANE !!!!! :bravo:

costas65

Oblete

Răspunsuri: 40

Membru din: 28. februarie 2012

Locație: Braila

  • Scrie un mesaj privat

193

joi, 22. martie 2012, 20:18

Au ajuns si ale mele. Abia astept sa la incerc. Maine sper sa ma intalnesc cu Larry, sa il dau si pe al lui.

Zoran, inca o data multumiri !!!. Am primit cadou o multime de zornaitori.

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

194

joi, 22. martie 2012, 21:27

Am stabilit astazi cu Adiwolf sa ne intalnim sambata dimineata si sa preia si pachetele pentru Adrian Sb si Pikeman. Revin cu confirmare dupa predare!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

pikeman

Oblete

Răspunsuri: 20

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Brasov

  • Scrie un mesaj privat

195

joi, 22. martie 2012, 23:14

salut evergreen, scuze de raspunsul intarziat, am vb si eu cu Adiwolf si o sa ridice coletul meu, multumesc la amandoi ! :apl:

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

196

vineri, 23. martie 2012, 12:19

Si eu l-am primit. Multumesc Zoran pentru ce ai facut pentru noi ,multumesc Tilo multumesc Evergreen,mulțumesc Costas65 mare om mare caracter. :prieteni:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

197

sâmbătă, 24. martie 2012, 19:29

am ridicat astazi coletele de la evergreen.
totul a fost ok.
multumesc tuturor celor implicati si cu precadere lui Zoran pentru cadoul facut :noroc:

  • Autorul acestui subiect este »Adrian Sb«

Răspunsuri: 119

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Sibiu

Profesia: Ing

  • Scrie un mesaj privat

198

duminică, 25. martie 2012, 21:26

No Adi, da repede drumul la apa in cada, si treci la treaba. :apl:
-----------------------------------------
Nu sta degeaba, ca degeaba stai.

199

duminică, 25. martie 2012, 21:56

:zambet:
am rabdare Adi pana cand o sa ies pe apa cu barca.
suna-ma cand ai drum sau un delegat in zona

  • Autorul acestui subiect este »Adrian Sb«

Răspunsuri: 119

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Sibiu

Profesia: Ing

  • Scrie un mesaj privat

200

duminică, 25. martie 2012, 22:01

Ok, nici o graba, deocamdata ...
-----------------------------------------
Nu sta degeaba, ca degeaba stai.