Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

1

marți, 7. august 2012, 09:26

un vis care sper sa se indeplineasca

aseara pe la ora 23:00 mergeam linistit cu niste baieti pescari si ei pe malul canalului unde pescuiesc (canal dunare marea neagra) cand am vazut in raza luni un monstru care sare pe deasupra apei :buaaaah: ...initial am crezut ca e agatatin vreun pripon sau ca e vreo plasa :gandesc: dar nu era nimic precizez ca somnul pe care lam vazut avea cred vreo 2 metri poate mai mult ca nu am apucat sa il vad oricum merg in seara asta in zona aceea sa vedem poate se indeplineste visul sau macar raman cu amintiri frumoase :pescuit:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 7. august 2012, 11:32

Dupa cum am povestit si eu in cadrul unui alt topic, si eu am fost intr-o situatie similara, chiar am avut ocazia sa-l urmez cu naluca, doar ca era mai mic si atacul a fost din partea unui avat mare. Apropo, in zona Maliuc se curenteaza? Ca daca mai ajung pe-acolo, imi mai incerc norocul...poate-poate!! Daca imi car si vaporasul cu sonar - deocamdata este singurul sonar disponibil - poate vad si cum este configurata zona! Stati linistiti, nu-l trimit din radiocomanda, il tin langa barca, legat, ca n-am chef sa-l pierd! :ochi: :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Subiecte asemănătoare