Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

duminică, 5. august 2012, 11:15

Lanseta italcanna+mulineta Ryobi Adventure Speciale

Ce parere aveti de aceste lansete? Par foarte potrivite pentru clonc, si nu numai! A folosit cineva asa ceva? Daca stie cineva sa-mi spuna exact ce lanseta si ce mulineta sunt in poza? :gandesc:
PRO BARCA - Vand lanseta#
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

duminică, 5. august 2012, 11:32

Se pare ca mulineta este Ryobi Adventure SD 103!
Carreto RYOBI Adventure SD 103 sem uso | miau.pt - leilões classificados vendas leilão
Am o rugaminte, daca se poate sa fie mutat topic-ul la Lansete si mulinete! Am gresit putin, desi cautam sa-l postez acolo!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »evergreen« (5. august 2012, 11:39)


  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 6. august 2012, 13:17

Nu e chiar nimeni care sa fi avut, sau care sa-si spuna o parere? Macar daca sunt din fibra de sticla, plina sau goala, sau compozit(fibra si grafit)? Despre pret, cam cat merita? :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 6. august 2012, 13:28


Am o rugaminte, daca se poate sa fie mutat topic-ul la Lansete si mulinete! Am gresit putin, desi cautam sa-l postez acolo!


am incercat eu dar momentan dintr-un motiv sau altul ma de-logheaza intr-una din cauza unei conexiuni proaste la net probabil ... voi incerca mai tarziu ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

marți, 7. august 2012, 00:10

Multumesc pentru sprijin, acum sa vedem daca stie cineva cum sunt aceste echipamente, si cam cat merita, dat fiind ca nu sunt noi, si sunt la vanzare de aproximativ un an, iar pana acum nu si-au gasit cumparator! :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

6

marți, 14. august 2012, 09:42

Acum, ca te-ai intors cu bateriile incarcate de la pescuit, ce parere ai despre acest eschipament, Zoran? Pana acum nu si-a spus nimeni nicio parere, asa ca ramai ultima speranta! :pauza: :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

7

joi, 16. august 2012, 23:58

Macar sa-mi spuna cineva unde pot sa intreb despre aceste scule, sa pot primi cateva informatii care sa ma lamureasca daca incerc sa le pocur sau nu, la un pret negociat! :gandesc:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Subiecte asemănătoare