Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

21

joi, 19. iulie 2012, 11:13

Stiai ca in corpul omenesc exista un nerv care face legatura intre globul tau ocular si anus?
Se numeste Nervul Optic Anal, si este responsabil de viziunea ****cioasa despre viata.
Daca nu credeti, incercati sa va smulgeti un fir de par din fund, sa vedeti cum va dau lacrimile.


taaaare!
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

22

joi, 19. iulie 2012, 13:00

daca tot e forum pt pescuit la somn ::

Culmea somnului : Să te culci preşedinte şi să te trezeşti prostănac.

23

joi, 19. iulie 2012, 13:01

Bunicul, cu un nepot pe un genunchi, cu alt nepot pe celalalt genunchi incepe sa le povesteasca acestora din tineretile lui:
- Am fost odata la vanatoare. La un moment dat vad un mistret mare. Trag si il dobor. Fiind asa mare nu aveam cum sa il car, asa ca am luat cutitul, i-am taiat o pulpa am pus-o pe umar si am mers mai departe. Deodata imi apare in fata alt mistret, mai mare. Nu am putut sa ma abtin. Trag il dobor si pe asta. Iau cutitul si tai o pulpa, ca nu aveam cum sa il car, si o pun pe celalalt umar…
Intervine bunica:
- Bunicule ti-ai luat pastilele?
Ia bunicu’ pastilele si se intoarce la nepotei:
- Asaaa…unde am ramas?
- Ai pus o pulpa pe un umar, una pe celalalt…
- Asa, o pulpa pe un umar, o pulpa pe celalalt, am apucat-o de c*r si am inceput sa ii dau la b*ci…

Doua oltence, colege de banca, in timpul tezei la fizica.
Una sopteste, usor agitata, catre cealalta:
- Auzi , nu mi-e clar la problema asta cu vitezele, cat fu T1 la tine?
- Pai… cam zece minute, cred…

24

joi, 19. iulie 2012, 13:05

Unei tipe i-a murit sotul. Revine acasa de la cimitir si plânge de mama focului împreuna cu prietenul de familie. In timp ce se smiorcaie amândoi, el o tot mângâie ca sa-i treaca suferinta si cu timpul, are o erectie: - Offf, ... draga mea, ce sa-i faci, asa e viata asta facuta... si cu necazuri si cu bucurii. Acuma, daca tot s-a dus Mitica, hai s-o facem amândoi, asa ... în amintirea lui ... - Stiu si eu Costica ce sa zic, ... hai s-o facem, ca doar n-o sa ajung pe mâini straine - si în acest timp, îsi ridica rochia, trage de chiloti în jos si se apleaca. Dar te rog ceva, ... încet si trist... :rizi:

Un tanar de 19 ani statea toata ziua la calculator etc
Intr-o zi bunicul, satul deja ca nepotul sau nu face nimic si doar sta in fata calculatorului vine si ii zice:

- Auzi, nepoate, eu cand eram de varsta ta am fost cu prietenii la Viena. Am intrat in primul bar-restaurant, am mancat tot ce-am gasit pe-acolo, am ras toata bautura, am batut toti chelnerii si apoi cand am coborat ne-am facut nevoile pe mese si pe bar si am plecat fara sa platim.

Tanarului ii surade ideea si dispare de acasa o saptamina. Cand se intoarce era tot vanat, cu o mana si un picior in gips.

- Ce-ai patit nepoate, il intreaba mosul.

- Am fost cu prietenii la Viena. Am intrat in primul bar-restaurant. Am mancat tot ce-am gasit pe-acolo, am ras toata bautura, am batut toti chelnerii si toate chelneritele, apoi cand am coborat ne-am facut nevoile pe mese si pe bar, iar cand sa plecam fara sa platim au aparut 4 gorile si ne-au batut de n-am mai stiut ce e cu noi.

- Auzi, nepoate, da' tu cum te-ai dus tu la Viena?

- Pai, am mers cu Omnia Tours. Da' tu bunicule?

- Eu? ...Cu rusii in '45!

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »mayer_maryus« (19. iulie 2012, 13:11)


25

joi, 19. iulie 2012, 13:15

-Voi, barbatii, sunteti foarte brutali! Voi vreti numai sex! Noi, fetele, dorim atentie...
- Atentie !!! Acusi o sa facem sex!

26

joi, 19. iulie 2012, 13:17

Patru tipi se intrebau care este cel mai rapid lucru din lume.
Primul: clipitul ochilor este instantaneu.
Al doilea: aprinderea luminii care dureaza o fractiune de secunda.
Al treilea: gandul, deoarece nici nu te gandesti bine ca deja esti acolo.
Al patrulea:DIAREEA.
Ceilalti 3, curiosi, il intreaba de ce.Pentru ca nu ai timp nici sa clipesti, nici sa aprinzi lumina, nici sa te gandesti ca te-ai si ****t pe tine!

27

joi, 19. iulie 2012, 13:33

A sarutat-o pe nevasta-sa pe obraz si a adormit. Cand s-a trezit, a vazut un tip ciudat care statea la capul patului, imbracat cu o roba alba:
- Cine dracu? esti? intreaba Ion, si ce cauti in dormitorul meu?
- Asta nu e dormitorul tau, iar eu sunt Sfantul Petru
- Adica .. sunt mort?! Nu se poate! Mai am atatea lucruri de facut in viata! Nici nu mi-am luat la revedere de la familie ? trebuie sa ma trimiti inapoi!
- Ok .. poti sa te reincarnezi dar .. nu te putem trimite inapoi decat ca un caine sau o gaina.
Ion a fost devastat, dar stiind ca era o ferma nu prea departe de casa sa, a rugat sa fie trimis inapoi ca o gaina. Flash de lumina si *poof* s-a trezit acoperit de pene si ciugulind de pe pamant.
- Nu e chiar asa de rau, s-a gandit Ion, pana cand a simtit o chestie ciudata crescand in el. Cocosul s-a dus la el si i-a zis
- Deci .. tu esti gaina cea noua? Cum iti place prima zi aici?
- Nu e chiar asa de rau, zice Ion, dar am asa o senzatie ciudata, de parca o sa explodez
- Ovulezi, nu-mi spuine ca n-ai mai facut niciodata un ou?
- Niciodata!
- Eh .. relaxeaza-te si lasa sa se intample.
Cateva secunde (destul de incomode) mai tarziu, un ou iese de sub coada sa. Un sentiment intens de relaxare il cuprinde, iar emotiile il coplesesc, devenind mama pentru prima oara. Cand a facut al doilea ou, sentimentul de fericire a fost si mai coplesitor si a stiut atunci ca reincarnarea sa ca gaina a fost cel mai bun lucru care i s-a intamplat vreodata!
Cuprins de fericire, a continuat ? si exact cand trebuia sa scoata si al treilea ou, a simtit o lovitura incredibil de puternica in ceafa si a auzit-o pe nevasta-sa: IOANE!!! Trezeste-te dracu? betiv nenorocit! TE CACI IN PAT!

28

joi, 19. iulie 2012, 13:36

Un tip intra intr-un bar tot zgariat pe fata, pe maini, pe picioare si cu hainele sfasiate. Vazandu-l astfel, prietenii il intreaba ce i s-a intamplat
− Tocmai am ingropat-o pe nevasta-mea.
− Si ce legatura are asta cu zgarieturile tale?
− Nu vroia...

29

joi, 19. iulie 2012, 13:40

Un ardelean, pe cat de grabit poate fi el, in gara, la casa de bilete:
- Domnita, repede un bilet la trenu de Cluj!
- Trenul de Cluj a plecat!
- Unde?

30

vineri, 20. iulie 2012, 08:52

Doi poliţişti (unul mai bătrân, celălalt mai tânăr) stăteau ascunşi cu radarul, când văd venind, tare, un X6.
- Bă, ce tare vine asta, zise ăla mai bătrân.
- Cu cât vine? întreabă ăla mai tânăr.
- Cam cu 200 de euro!

31

vineri, 20. iulie 2012, 09:45

Mama ta bea asa de mult, incat atunci cand stranuta in palma, linia vietii si linia inimii se iau de gat si merg pe 2 carari :))))

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

32

vineri, 20. iulie 2012, 11:13

Doi ardeleni tăiau lemne, iarna, pe un frig năprasnic.
- D-apoi, vere, cum de nu ai luat şapca aia cu urechi?
- De când am avut accidentul, n-o mai port!
- Ce accident?
- Mi s-o oferit pălincă şi n-am auzit…

In Ardeal, el si ea in noaptea nuntii:
- Draga mea, vrei mai intai una mica ?
- Tulai, Doamne, ai doaua ?!
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

33

luni, 23. iulie 2012, 09:31

Claustrofobia reprezinta teama de spatiile inchise.
De exemplu: Merg la magazinul unde se vand bauturi alcoolice si ma tem sa nu fie inchis.

34

vineri, 27. iulie 2012, 12:48

unul cu pescari

mergand pe strada o blonda se intalneste cu un pescar...acesta avea intr-o mana undita iar in cealalta o caramida.blonda il intreba mirata :
-Nu va suparati inteleg cu undita dati la peste ,dar cu caramida ce faceti?
-daca te culci cu mine iti spun, raspunde pescarul
si tot asa vreo 2-3 zile pana cand intrun final accepta blonda si se culca cu pescarul
-bun acum mam culcat cu tine asa ca spunemi ce faci cu caramida?
-pai la undita nam prins nimic la caramida esti a 4-a :zambet:

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

35

vineri, 27. iulie 2012, 12:59

:rizi:

rooney

Biban

Răspunsuri: 139

Membru din: 22. aprilie 2012

Locație: satu mare

  • Scrie un mesaj privat

36

duminică, 29. iulie 2012, 08:18

o vrabie se plimba prin oras cand la un momentdat se izbeste de parbrizul unei masini.soferul iese afara speriat o ia in mana se uita la ea si vede ca mai respira o aseaza pe scaun langa el si pleaca.ajunge apoi la un petshop de unde ii cumpara o colivie aurita si seminte.ajuns acasa acesta o pune in colivie ii pune mancare si inchide usita coliviei.dupa un timp se trezeste vrabia se uita speriata in jur vede gratiile coliviei vede mancarea i-si zice o sa-mi bag p..a l-am omorat pe asta! daca pui o blonda in camera super friguroasa unde se aseaza?in colt ca sant 90 de grade!

37

joi, 2. august 2012, 14:45

Două prietene la telefon:
- Închipuie-ţi zice una: azi vin acasă şi îl găsesc pe soţul meu în sufragerie făcându-şi ****!...
- Ce chestie! Şi ce-ai făcut?
- Bineînţeles am luat-o în gură şi am dus treaba la capăt.
- De ce?
- Mai bine mă spăl pe dinţi decât să spăl toată sufrageria!..

38

joi, 2. august 2012, 14:59

Astazi am reusit in sfarsit sa sparg bariera sunetului ...

Sau, cum i-a spus Politia mai exact, falca sotiei mele. :drac2: :drac2:

rooney

Biban

Răspunsuri: 139

Membru din: 22. aprilie 2012

Locație: satu mare

  • Scrie un mesaj privat

39

sâmbătă, 4. august 2012, 20:26

cate lucruri poate face o blonda?70!69 si cartofi pai!