Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

21

miercuri, 14. noiembrie 2012, 20:01

Tub de plastic cu curea pentru plansele de desen, unele sunt si reglabile in lungime.
Vezi papetarii mai pricopsite.(de filmat studentii de la arhitectura sau arte plastice)


Da pot fi si ele o solutie .... pretul lor varieaza intre 50-120 ron in functie de marime ... si sunt ajustabile...

http://s5.postimage.org/w62mkh0o7/DSCN9725.jpg

22

miercuri, 14. noiembrie 2012, 20:17

..... Anul asta am rupt trei printre care un woodoo. :rizi: Si 5 lansete rupte cu toate ca anul nu e inca terminat. Asta e. Asa mai innoiesc materialul. :pauza:


:soc: :soc: :doarecapu:
esti clientul ideal pt magazine, ar trebui sa te premieze :zambet:

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

23

miercuri, 14. noiembrie 2012, 21:23

Beneficiez de reduceri. :ochi:

mihaigost

Șalău

Răspunsuri: 307

Membru din: 31. iulie 2012

Locație: bucuresti

Profesia: inginer electrician

  • Scrie un mesaj privat

24

joi, 15. noiembrie 2012, 18:59

Sunt unele cu diametru mai mare si mai scurte, intra vreo 6,7 cloncuri, eu inca nu am un voodo, chiar imi doresc unul + un ebro 2 si mai poate imi recomandati voi cateva, si cum sa fac rost de ele, ca pe piata romaneasca ciciu cloncuri BUNE.

25

joi, 15. noiembrie 2012, 19:24

Ptr. Comanda vorbeste cu Zoran.

O solutie ar fi : BLACK CAT CLONK BAG sau BLACK CAT FOLDING CLONK BAG

26

vineri, 16. noiembrie 2012, 14:16

Cea mai buna idee mi s-a parut cea cu tubul de pvc (pe care il poti inbraca in husa din material sau piele si iese o bijuterie), sau penarele de lemn din trusa de arhitect; ideea este ca fiind sensibile necesita si un tratament adecvat, daca nu ramai si te uiti la cele 2 bucati care iti ramin in mina.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

27

luni, 10. iulie 2017, 14:16

A reusit cineva sa-si confectioneze sau sa-si adapteze o protectie pentru cloncuri?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 41

Membru din: 9. noiembrie 2015

Locație: Drobeta Turnu Severin

Profesia: Profesor Pian

  • Scrie un mesaj privat

28

luni, 10. iulie 2017, 14:19

A reusit cineva sa-si confectioneze sau sa-si adapteze o protectie pentru cloncuri?


Pentru ebro 2 si ebro 3 am eu toc de protectie ,, daca te intereseaza ne auzim in privat ,,
GANDESTE CA UN PESTE

Răspunsuri: 9

Membru din: 14. august 2014

Locație: Craiova

Profesia: inginer

  • Scrie un mesaj privat

29

luni, 10. iulie 2017, 14:36

teava PVC 110 si 2 capace. Cu 2 pocnituri si o bucata de piele se face si manerul. timp estimat: 10 min. Costuri: 12-13 lei.

ovidiu

Știucă

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

30

luni, 10. iulie 2017, 15:32

teava PVC 110 si 2 capace. Cu 2 pocnituri si o bucata de piele se face si manerul. timp estimat: 10 min. Costuri: 12-13 lei.
La fel am facut si eu.
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

teo pes

Șalău

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

31

marți, 11. iulie 2017, 06:58

In rafturile de la barca ! sa le si vad cand bat !...sa I mai dau si cu asta ?!!! ia sa I mai dau si cu asta! :rizi: ! :gandesc: :clonk ... :rizi:
»teo pes« a adaugat urmatoarea poza:
  • IMG_20170709_120752.jpg
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2:

Răspunsuri: 119

Membru din: 30. noiembrie 2015

Locație: Cluj-Napoca

  • Scrie un mesaj privat

32

vineri, 21. iulie 2017, 20:50

Am găsit o geantă și pare încăpătoare. Intră și 24 de monturi.

Geanta Clonc – Unicat Rig and Clonk Wallet – Pescar De Somn

33

vineri, 21. iulie 2017, 22:10

Si eu am geanta de la UniCat, e super , dar deocamdata nu o folosesc deoarece imi lipsesc cele doua bucati de burete/ spuma pentru monturi!
Momentan tin cloncurile intr-o husa de cutite!



  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

34

sâmbătă, 22. iulie 2017, 11:28

Am găsit o geantă și pare încăpătoare. Intră și 24 de monturi.

Geanta Clonc – Unicat Rig and Clonk Wallet – Pescar De Somn

Compartimentul pentru cloncuri are si pereti rigizi, sau, semirigizi? Adica, sa reziste, cat se cat...
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

35

sâmbătă, 22. iulie 2017, 11:30

Si eu am geanta de la UniCat, e super , dar deocamdata nu o folosesc deoarece imi lipsesc cele doua bucati de burete/ spuma pentru monturi!
Momentan tin cloncurile intr-o husa de cutite!



Husa pentru cutite are peretii rigizi sau semirigizi? Ori este normala, ca orice husa?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

36

sâmbătă, 22. iulie 2017, 12:53

La husa de cutite sunt rigizi,cred ca au un plastic sau carton tare sub materialul textil Iar la geanta UniCat sunt semirigizi.

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

37

sâmbătă, 22. iulie 2017, 15:08

Multumesc. Husa pentru cutite, de unde ai luat-o? Ori aici, ori prin MP, daca imi poti spune!?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!