Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

61

duminică, 3. august 2014, 12:54

bla, bla blaul era pt faptul ca softul forumului te forteaza sa postezi minim 5 cuvinte chiar daca nu este necesar

Multumesc! Am inteles, nu vazusem cuvantul "copyright", si nu intelegeam cine era destinatarul!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

62

vineri, 5. septembrie 2014, 10:28

Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

63

vineri, 5. septembrie 2014, 10:35

Ioan si Doina Aldea Teodorovici:
http://m.youtube.com/?#/watch?v=ovIoPE8RzwA
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

64

sâmbătă, 6. septembrie 2014, 21:51


Cel mic, adica, de acum, cel mare, Alex, baiatelul meu de 2 ani si putin peste 4 luni imi cere in continuu sa asculte piesa aceasta, nu apuca sa se termine, pe calculator, si tipa sa o pun din nou, desi imi vine greu sa cred asta si mie! Sper ca si cel mic sa-i calce pe urme! :ochi:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

labrie

Oblete

Răspunsuri: 34

Membru din: 17. martie 2013

Locație: Hungary, Pécs

Profesia: engineer

  • Scrie un mesaj privat

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

66

duminică, 7. septembrie 2014, 13:41

Pentru Ion, cel care merita:
Imnul Maresalului - YouTube
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

67

joi, 25. septembrie 2014, 07:32

:ochi:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

szgy

Oblete

Răspunsuri: 21

Membru din: 15. martie 2013

Locație: Tg.Mures

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

68

sâmbătă, 27. septembrie 2014, 13:52

Părerea mea aici începe muzica.


Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

69

marți, 11. noiembrie 2014, 01:57

Video
-

Video

:zambet: :ochi:

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

Răspunsuri: 106

Membru din: 14. octombrie 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

Răspunsuri: 29

Membru din: 25. ianuarie 2015

Locație: Harsova

Profesia: Music Promoter, SEO & SMM Freelancer

  • Scrie un mesaj privat

72

miercuri, 4. februarie 2015, 03:05

Pt cei care vor un mix adevarat facut de un DJ (in Romania n-o sa se nasca unul asa nici peste vreo 16,000 de ani) cu melodii pe tempo-uri diferite ce par imposibil de introdus intr-un mega mix, puteti incerca:
DJ SLEEPER - Counting Cavemen [FULL Mix] https://soundcloud.com/djsleeper/sleeper…ounting-cavemen .

ps: pe SoundCloud (un fel de YouTube al artistilor) gasiti multa muzica de foarte buna calitate, de multe ori disponibila pt download. Majoritatea artistilor nu-i vedeti pe TV sau ii ascultati la radio, dar in multe cazuri melodiile necunoscutilor de pe SoundCloud sunt adevarate opere (de arta muzicala)...
Jurnalul meu de pescuit pe Dunare - observatii, pareri & review-uri produse

bogdanL

Oblete

Răspunsuri: 5

Membru din: 15. octombrie 2014

Locație: la pescuit..

  • Scrie un mesaj privat

73

miercuri, 4. februarie 2015, 11:29

ia de aici https://soundcloud.com/metalbladerecords…minds-me-of-you fara remixuri ,mixuri si alte cacaturi de insiruiri de muzica la gramada ce se putea face acu ceva ani,daca imi aduc aminte era si ceva concurs de mix la un astfel de program, pe langa soundcloud mai e deezer si alte aplicatii,mai cam toate casele de discuri is prezente peste tot acum.

ca exemplu Children of the Night - YouTube si asta https://soundcloud.com/centurymedia/sets…-masses-swedish sau sa mergem pe aceiasi tema Lazerhawk - Children of the night (Official music video) on Vimeo dar mie imi place originalul Survivor - Children Of The Night Lyrics | MetroLyrics culminand cu eye of the tiger Survivor - Eye Of The Tiger - YouTube

bogdanL

Oblete

Răspunsuri: 5

Membru din: 15. octombrie 2014

Locație: la pescuit..

  • Scrie un mesaj privat

74

miercuri, 4. februarie 2015, 13:51

https://soundcloud.com/centurymedia/08-c…-masses-swedish in loc de al doilea link ca vad ca a luat altceva

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

75

joi, 15. octombrie 2015, 20:14

lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

76

miercuri, 21. octombrie 2015, 12:30

https://youtu.be/1PKWtqjo3AE
Din coloana sonora a unui film...dar...suna bine...chiar daca este alt gen...
P.S. Chiar daca nu e exact varianta pe care o cautam(cea scurta, din film, cu acompaniament de harpa)...tot suna bine
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

77

miercuri, 21. octombrie 2015, 13:43

.....prietenii.... stiu.... de ce !!!! https://youtu.be/NBE-uBgtINg :pauza:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

78

miercuri, 21. octombrie 2015, 13:54

daca tot s-a activat topicul ...

parca suna mai bine decat inainte:

Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

79

miercuri, 21. octombrie 2015, 15:23

https://m.youtube.com/watch?v=h1PfrmCGFnk

@ Emil, nu se poate deschide link-ul tau...sau doar eu nu pot...!?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

80

miercuri, 21. octombrie 2015, 16:18

@ Emil, nu se poate deschide link-ul tau...sau doar eu nu pot...!?

Doar la tine nu merge... evergreen, tre` sa faci ceva cu calculatoru` ala... :rizi: .
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

Subiecte asemănătoare