Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

1

duminică, 28. martie 2021, 10:37

Lanseta spinning (greu) somn

Salut . Ce lanseta imi recomandați pentru SPINNING la somn ? Ceva mai ieftin nu vreau lanseta la 200 300 euro

ovidiu

Știucă

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

2

duminică, 28. martie 2021, 20:21

Ce mărime de somn ai în vedere?
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

3

luni, 29. martie 2021, 09:13

Ce mărime de somn ai în vedere?
Ca orice pescar imi doresc capturi cat mai mari. Nu stii niciodata ce prinzi...

ovidiu

Știucă

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 29. martie 2021, 14:26

Poți opta pt. Zeck Blinker Jörg Spin 270cm 30-180g, este o lanseta pentru somni mari, sau modele de la UniCat care sunt mai accesibile ca preț și au o gama mai variata de lansete special concepute pt. somn.
Poate sunt colegi care dețin și alte mărci de lansete care au confirmat și sunt dispuși sa ofere informații.
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

5

sâmbătă, 17. aprilie 2021, 20:35

:zambet:
Poți opta pt. Zeck Blinker Jörg Spin 270cm 30-180g, este o lanseta pentru somni mari, sau modele de la UniCat care sunt mai accesibile ca preț și au o gama mai variata de lansete special concepute pt. somn.
Poate sunt colegi care dețin și alte mărci de lansete care au confirmat și sunt dispuși sa ofere informații.
Nu mai sunt pescari:))) e frig

anem

Super Moderator

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

6

joi, 20. mai 2021, 16:56

e destul de greu sa gasesti o lanseta care sa aibe un pret bun si care sa nu iti rupa mana dupa mai putin de o ora de pescuit ...

tin minte ca mi s-a parut destul de OK un Energoteam Spin Blade ... dar nu stiu exact pretul si nici modelul, nici nu stiu daca se mai fabrica ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

RAPTOR

Sunt nou și mă prezint!

Răspunsuri: 3

Membru din: 20. septembrie 2012

  • Scrie un mesaj privat

7

vineri, 18. iunie 2021, 05:27

https://youtu.be/m1jKqwraycY
Arunca o privire..