Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dall

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »Dall«

Răspunsuri: 1

Membru din: 30. noiembrie 2019

Locație: Sanandrei

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 29. septembrie 2020, 12:38

Buna ziua

Salut!
Te rugăm ca în primul tău subiect, sa ne spui câteva cuvinte despre tine: cine ești, ce vrei și ce aștepți de la acest forum?
Cum dorești să pescuiești la somn, sau ce stil folosești în prezent în căutarea mustăciosului, ce capturi ai avut până acuma, sau pe ce ape pescuiești mai des, fac deasemenea parte dintr-o prezentare Top ce o așteptăm cu toții de la tine!
------------------------------------------------------------
Șterge te rog acest text complet când îți faci prezentarea!
Mulțumim, Echipa forumului.Buna ziua ,
Numele meu este Gheorghe Iovanel ,locuiesc in Timisoara ,dar nascut pe valea Almajului (Caras-Severin ) si am si eu un mare defect,asa ca si voi ...imi place pescuitul . Sunt crescut si invatat cu pescuitul pe malul Nerei ,atunci cand se prindea peste cu un bat din alun :) ( clean de peste kg ,scobar trecut si el de kg ,mreana etc ) Acum in principal sunt pescar de crap si uneori imi incerc norocul la salau . La somn nu am pescuit niciodata ,dar am prins somn alergand dupa salai ( nu au fost somni de dimensiuni notabile ,dar nici mici ) NU IAU ACASA PESTE SI NU SUNT DIN NEANUL CELOR CARE ASA CUM SE SPUNE LA NOI INTRE CARPATI " PESCUIESC DE FOAME" ...PESCUIESC DIN PURA PLACERE SI ATAT .De pescuit ...pescuiesc in general pe balti private ,Dunare ,Timis, Mures si uneori pe Bega .Cred ca as cocheta cu stilul pescuitului la clonc si am inceput sa invat tehnica de-a bate apa cu el. :zambet: Asa cum am spus nu am pescuit special la somn ,dar cred ca mi-ar placea sa incep mai ales ca daca ai si putina stiinta si noroc la acest tip de pescuit ai sansa sa prinzi captura vietii . Va doresc fire intinse si capturi cat mai multe prinse si chiar daca luati ceva peste ...luati atat cat sa va ramana si pentru maine :ochi: ------------------------------------------------------------

Subiecte asemănătoare