Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • Autorul acestui subiect este »acuciureanu«

Răspunsuri: 195

Membru din: 7. august 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 28. iulie 2020, 00:48

Se vand combo spinning la somn + 2 lansete spinning la stiuca si nu numai

Combo somn:
Lanseta:
Zeck Blinker Jorg Spin
Lungime = 270cm
Putere lansare: 30-180g
Segmente: 2
Pret: 100€ sau echivalentul in RON
+
Mulineta:
Shimano Biomaster SW 8000PG-A
Echipata cu fir PowerPro Maxcuatro de 0,32mm(50LBS)
Pret: 250€ sau echivalentul in RON.

Combo-ul este intr-o stare excelenta, are maxim 10 partide(cred ca exagerez) de pescuit, iar ultima a fost in septembrie 2018. Asta este si motivul pentru care renunt la el.

Lanseta:
Rapture Calibra
Lungime: 240cm
Putere de aruncare: 14-50g
Actiune: Fast
Segmente: 2
Pret: 30€ sau echivalentul in RON

Lanseta:
Berkley Cherrywood HD Spin
Lungime: 240cm
Putere de aruncare: 7-28g
Actiune: Fast
Segmente: 2
Pret: 20€ sau echivalentul in RON

Ultimele 2 lansete au fost folosite la pescuitul stiucii si si-au facut treaba foarte bine, dar a venit timpul pentru upgrade. Lanseta Rapture Calibra am folosit-o pentru naluci mai grele la stiuca, dar destul de putin, avand in general rezultate mai bune pe naluci mici sau medii. Berkley in schimb a prins sute de stiuci(mai mult marlite), iar pentru pretul ei este o super lanseta. Ambele se afla intr-o stare foarte buna.

Pret pentru tot pachetul: 370€ sau echivalentul in RON ---- P.S. Eu am dat mai
mult pe mulineta Shimano decat cer pe toate la un loc
. :zambet:


Toate cele mentionate pot fi vazute in Bucuresti si eventual predate personal. Pentru cei care nu vin personal trimit doar cu plata in avans cel putin a transportului. Preturile nu includ transport, cred ca sunt destul de decente si nu sunt negociabile.
Telefon contact: 0741774173

  • Autorul acestui subiect este »acuciureanu«

Răspunsuri: 195

Membru din: 7. august 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

joi, 3. septembrie 2020, 19:53

Mai este valabil doar combo-ul de somn la 330€ sau vandute separat la pretul postat. :noroc: