Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Balasoiu Flavius Dan

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »Balasoiu Flavius Dan«

Răspunsuri: 1

Membru din: 27. decembrie 2018

Locație: Moldova Noua

  • Scrie un mesaj privat

1

joi, 27. decembrie 2018, 22:43

Sarbatori fericite tuturor

Buna, numele meu este Flavius si am petrecut cateva ore pe aici pe forum, sunt din Moldova Noua si iubesc pescuitul la somn. Mi-am achizitionat barca, motor, si am avut parte de o vara frumoasa pe Dunare. Sunt aici pe forum sa ma documentez cat mai mult cu putiinta in ceea ce priveste pescuitul la stationare. Am avut si licenta de pescuit industrial dar am decis sa renunt pentru simplul fapt ca nu ma satisface, eu nu sunt un fan al pestelui in ceea ce priveste gastronomia, de aceea ma multumesc cu putin. Am vandut barca, motor si implicit licenta de pescuit industrial si mi-am achizitionat o alta barca si motor pentru pescuitul la bat. :salut: :salut: :salut: