Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

gabi florin

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »gabi florin«

Răspunsuri: 2

Membru din: 3. februarie 2018

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 5. iunie 2018, 08:57

Salut

Salut!
Te rugăm ca în primul tău subiect, sa ne spui câteva cuvinte despre tine: cine ești, ce vrei și ce aștepți de la acest forum?
Cum dorești să pescuiești la somn, sau ce stil folosești în prezent în căutarea mustăciosului, ce capturi ai avut până acuma, sau pe ce ape pescuiești mai des, fac deasemenea parte dintr-o prezentare Top ce o așteptăm cu toții de la tine!
------------------------------------------------------------
Șterge te rog acest text complet când îți faci prezentarea!
Mulțumim, Echipa forumului.Salut!
:salut: Bine v-am gasit ma numesc Gabi Florin sunt pescar de Caras si Crap si pescuiesc de obicei pe balti private dar cu aspect salbatic sunt incepator in pescuitul Somnului vreau sa invat tehnici de pescuit la Somn . am achizitionat o barca pneumatica si un sonar si vreau sa invat sa le folosesc . MULTUMESC SI FIRE INTINSE !!!!!

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

miercuri, 12. decembrie 2018, 08:01

Bine ai venit, Gabi, ai apucat să experimentezi cu barca și cu sonarul?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

gabi florin

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »gabi florin«

Răspunsuri: 2

Membru din: 3. februarie 2018

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

vineri, 4. ianuarie 2019, 16:36

Salut din pacate nu prea am avut timp anul trecut am folosit decat barca de vreo doua ori si aia pentru plantat sper pe 2019 sa am mai mult timp pentru pescuit

Subiecte asemănătoare