Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Mircea bobosa

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »Mircea bobosa«

Răspunsuri: 1

Membru din: 22. august 2017

Locație: Resita

Profesia: Av

  • Scrie un mesaj privat

1

sâmbătă, 19. mai 2018, 21:06

Salut pescarilor de mustaciosi:)

Salut!
Te rugăm ca în primul tău subiect, sa ne spui câteva cuvinte despre tine: cine ești, ce vrei și ce aștepți de la acest forum?
Cum dorești să pescuiești la somn, sau ce stil folosești în prezent în căutarea mustăciosului, ce capturi ai avut până acuma, sau pe ce ape pescuiești mai des, fac deasemenea parte dintr-o prezentare Top ce o așteptăm cu toții de la tine!
------------------------------------------------------------
sunt un amator de pescuit la somn. De anul trecut am descoperit pescuitul somnului la clonc. Incerc sa invat de altii mai experimentati cat mai multe despre acest stil de pescuit. Imi place senzatia de pescuit la clonc care este plina de adrenalina :). Pana acum 1 an cand am descoperit cloncul am pescuit exclusiv de pe mal cu momeala artificiala. Am avut capturi de pana la 15 kg pana acum dar am fost cu un prieten cu barca care mi a aratat ce inseamna pescuitul somnului la clonc care m a fascinat:). A scos prietenul meu somn de 32 kg asa ca m a fascinat. 90% din partidele de pescuit le am facut pe dunare in zona coronin-svinita in restul timpului pe baraje in zona banatului dar nu e asa ok ca si pe dunare.
Sper sa ajung sa pescuiesc la un nivel cat mai inalt:). Va salut si bine v am gasit ca am cautat un forum complet de mult timp. :salut:

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

miercuri, 12. decembrie 2018, 08:02

Salut, Mircea, bun venit și fir întins!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Subiecte asemănătoare