Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

ciprian crisan

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »ciprian crisan«

Răspunsuri: 2

Membru din: 8. februarie 2018

Locație: ASKIM

  • Scrie un mesaj privat

1

joi, 8. februarie 2018, 22:02

Salutare

Salut!

Am dat de acest forum din dorinta de a invata o noua tactica de pescuit....pescuitul la somn. Pescuiesc de cand ma stiu....in copilarie pe crescatoriile de mult apuse impreuna cu taticu.....apoi m-a fascinat pescuitul la crap...in urma cu 10 ani am inceput sa pescuiesc doar la rapitor... stiuca...in general. Acum vreau sa prind somn ...sa invat tainele acestui stil..fiecare stil are secretele lui. :salut:
------------------------------------------------------------
Șterge te rog acest text complet când îți faci prezentarea!
Mulțumim, Echipa forumului.

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 9. februarie 2018, 12:48

Salut, Ciprian, bine-ai venit, unde vrei sa pescuiesti la somn? Askim, nu e in Norvegia?
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

ciprian crisan

Sunt nou și mă prezint!

  • Autorul acestui subiect este »ciprian crisan«

Răspunsuri: 2

Membru din: 8. februarie 2018

Locație: ASKIM

  • Scrie un mesaj privat

3

sâmbătă, 10. februarie 2018, 21:24

Salutare.
Da eu locuiesc in Norvegia.... vreau sa incerc un rau foarte mare GLOMMA langa care eu locuiesc si in care am inteles de la localnici ca este si somn. Rul e plin de peste Stiuca mare...Biban...etc
Am incercat intr-o "noapte" pe la 2 dimineata si am prins ceva ce poate voi puteti recunoaste ce pesti sunt. Au intrat la bucata de peste . O sa postez o fotografie si din motiv ca am imprumutat poza de pe net voi sterge fata persoanei din fotografie dar pestii care eu i-am pring sunt identici .
»ciprian crisan« a atasat urmatoarele fisiere:
  • IMG_0644.JPG (288,91 kB - 7 ori coborit - ultima oara: 15. februarie 2018, 13:03)

Subiecte asemănătoare