Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

221

sâmbătă, 10. august 2013, 00:25

dane,
culmea est ca era o singura bunaciune si pe aia au dato afara.
in rest, saracele chiar isi fac treaba pe un salariu de mizerie, incercand sa faca fata la toti clientii - sincer le admir la ce nervi de otel au

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

222

sâmbătă, 10. august 2013, 04:31

culmea est ca era o singura bunaciune si pe aia au dato afara.
Oricum vad ca numai noi ce mai vorbim pe aici ,restul doar se prezinta..
uni cu pesti( noi cu postarita )iar alti cu prezentarea ca pe canicula de afara !!ce :drac2: sa faci :noroc:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

223

sâmbătă, 10. august 2013, 13:03

Legat de posta ... :rizi: Cand comand naluci la o firma in Tm ,imi ajung ,prin posta , la Aiud in maxim 2 zile de la comanda on-line! Cand am comandat naluci la o firma din Bucuresti ,care trimite pe curierat rapid , nalucile au ajuns dupa 4 zile .Concluziile ... :gandesc:

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

224

duminică, 11. august 2013, 10:40

Cand comand naluci la o firma in Tm ,imi ajung ,prin posta , la Aiud in maxim 2 zile
sa inteleg ca : Tat Banatui fruncea. :apl: :apl: :noroc: :ochi:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

225

luni, 12. august 2013, 13:28

Cand comand naluci la o firma in Tm ,imi ajung ,prin posta , la Aiud in maxim 2 zile
sa inteleg ca : Tat Banatui fruncea. :apl: :apl: :noroc: :ochi:


ehhhh,............romanul tot roman, ramane. :ochi:

danmiclau56

Știucă

Răspunsuri: 1 579

Membru din: 2. mai 2013

Locație: TM

  • Scrie un mesaj privat

226

luni, 12. august 2013, 17:22

ehhhh,............romanul tot roman, ramane.
Adiiii!!!.......... :zambet:.....:ochi: :noroc:
lumea vorbeste,si vorbeste,si vorbeste,iar cind nu mai stie ce sa spuna, INVENTEAZA

Subiecte asemănătoare