Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

teo pes

Șalău

  • Autorul acestui subiect este »teo pes«

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 2. octombrie 2017, 14:18

Inele cu role ?

Unde gasesc ceva inele de varf cu role ? impropiu spus inele ... ca sunt numai cu role !
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2:

bbl81

Biban

Răspunsuri: 134

Membru din: 2. iunie 2014

Locație: Timisoara

Profesia: hobby-ist

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 2. octombrie 2017, 15:27

VEZI DACA MAI ESTE VALABIL. SPER SA NNU SE CONSIDERE RECLAMA.

Vand Inel de varf cu role :: Anunturi - Lansete

:noroc:

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 2. octombrie 2017, 20:42

PRO BARCA - Vand Inel de varf cu role
Parerea mea este ca in Romania nu-ti trebuie asa ceva. Eu am avut la o lanseta, le-am scos si aruncat in favoartea unor inele de calitate. Lansetele cu role la varf si nu numai sunt pentru pescuitul pestelui oceanic de dimensini mari, pesti care au o fostra deosebit de mare, nicidecum asemanatoare cu cea a somnului care pe langa ei pare a fi un oblete (ca si forta nu marime).

teo pes

Șalău

  • Autorul acestui subiect este »teo pes«

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 2. octombrie 2017, 21:41

PRO BARCA - Vand Inel de varf cu role
Parerea mea este ca in Romania nu-ti trebuie asa ceva. Eu am avut la o lanseta, le-am scos si aruncat in favoartea unor inele de calitate. Lansetele cu role la varf si nu numai sunt pentru pescuitul pestelui oceanic de dimensini mari, pesti care au o fostra deosebit de mare, nicidecum asemanatoare cu cea a somnului care pe langa ei pare a fi un oblete (ca si forta nu marime).

Merci ! dupa 3 ani de clonc in Romania eu vreau !!! :buaaaah: cand ti se baga sub barca si trage ca nebunul in fund de ti face lanseta 180 sa nu spui ca nu plangi dupa role !! :doarecapu: :rizi:
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2:

5

luni, 2. octombrie 2017, 22:02

Merci ! dupa 3 ani de clonc in Romania eu vreau !!! cand ti se baga sub barca si trage ca nebunul in fund de ti face lanseta 180 sa nu spui ca nu plangi dupa role ! au mai multe role, deci....
Subscriu.Am patit mai mult sa se si incurce firul dupa al 2 lea inel de la varf.Prin urmare In-linerul a fost solutia si are si ceva role pe acolo, scapi si de plans... :zambet:
:noroc:

Subiecte asemănătoare