Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Răspunsuri: 67

Membru din: 4. decembrie 2012

Locație: Zalau

  • Scrie un mesaj privat

41

marți, 4. iulie 2017, 05:56

Salutare oameni buni! Nu am mai intrat pe forum de cateva luni (lipsa acuta de timp) dar doresc sa confirm in mod public participarea noastra la intalnirea din acest an. Azi voi depune in contul lui Costi contributia aferenta organizarii intalnirii si astept cu nerabdare data de 10 august :noroc: .

bbl81

Biban

Răspunsuri: 134

Membru din: 2. iunie 2014

Locație: Timisoara

Profesia: hobby-ist

  • Scrie un mesaj privat

42

marți, 4. iulie 2017, 09:06

Salutare oameni buni! Nu am mai intrat pe forum de cateva luni (lipsa acuta de timp) dar doresc sa confirm in mod public participarea noastra la intalnirea din acest an. Azi voi depune in contul lui Costi contributia aferenta organizarii intalnirii si astept cu nerabdare data de 10 august :noroc: .
salut, aduci si catelusa? :zambet: ma bate gandu sa imi aduc un amic cu 4 labute, si sa stiu daca vor fi probleme. :noroc:

Frodo

Biban

Răspunsuri: 70

Membru din: 24. septembrie 2015

Locație: Resita

  • Scrie un mesaj privat

43

marți, 4. iulie 2017, 09:14

:salut: :prieteni: :pescuit: :pescuit: :pescuit:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

44

marți, 4. iulie 2017, 09:14

Salutari tuturor,

Confirm venirea la intalnire.Am inteles ca ar mai fi o camera libera in corpul de jos. As dori sa ma cazez acolo. Informer: te rog sa imi dai datele bancare unde sa depun banii.


Salut Dan,
cu cazarea ptr tine o rezolvam pe-acolo... o camera intreaga singura nu mai gasim libera, dar un pat cu siguranta. :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Răspunsuri: 51

Membru din: 24. august 2014

Locație: Bucuresti

Profesia: facilities manager

  • Scrie un mesaj privat

45

marți, 4. iulie 2017, 14:44

Scuze de intarziere.
Si eu depun tot azi.
Cum facem cu PG-urile?

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

46

marți, 4. iulie 2017, 14:59

Si iarasi completare...


Aici se merge la lista: Lista persoane intalnire 2017, si suma adunata



:noroc: :noroc: :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

47

marți, 4. iulie 2017, 15:18

Cum facem cu PG-urile?
Salut.Cea mai mica problema .Se obțin ușor pe mail .
:noroc:

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

48

vineri, 7. iulie 2017, 07:25

Ptr a avea locatia 100-la-100 rezervata, l-am rugat pe Informer sa achite o parte din costuri, mai precis, 1550 lei care s-au adunat pina ieri...
El a transferat insa toata suma, adica 1950 lei ptr cele 3 zile de "actiune", incepand cu 10.08. orele 12:00, terminand duminica pe 13.08. orele 12:00

Multumim frumos, Costi... :noroc:

index.php?page=Attachment&attachmentID=2773
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Răspunsuri: 51

Membru din: 24. august 2014

Locație: Bucuresti

Profesia: facilities manager

  • Scrie un mesaj privat

49

vineri, 7. iulie 2017, 09:30

Am reusit sa depun si eu icrele in cont :prieteni:
De abia astept sa va vad
Sa ne vedem cu bine!
Doamne Ajută!

  • Autorul acestui subiect este »Pop Vasile«

Răspunsuri: 119

Membru din: 30. noiembrie 2015

Locație: Cluj-Napoca

  • Scrie un mesaj privat

50

vineri, 14. iulie 2017, 12:39

Am depus și eu 200 de....icre.
Nu am fost promt pentru-că am dat la Clean și Păstrăv pe Beliș. ( după ce am plecat, s-a stabilizat nivelul apei și a început să tragă.....)

Răspunsuri: 1 467

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Arad

  • Scrie un mesaj privat

51

miercuri, 19. iulie 2017, 14:21

Nu-i sigur da' se pare ca ne vedem la Divici in august..imi doresc sa se intample asa sa si sa revedem, .. prieteni..
'''..as vrea sa practic c@R, dar ..legea nu-mi permite..''' :nunteleg:
'''....oricum nu retin salaii mari, pentru ca au carnea prea tare..'' :doarecapu:
'''''.....sa invatam unii de la altii..'' :drac:
''''...daca as prinde peste la fiecare iesire, si eu as practica c@R...''' :nu:

greere

Biban

Răspunsuri: 65

Membru din: 5. iulie 2012

Locație: rm valcea

  • Scrie un mesaj privat

52

luni, 24. iulie 2017, 16:02

Din pacate nu o sa pot veni la intalnire dar momentan se lucreaza la o surpriza pt cel ce va reusii sa ia cei mai multi cm de somn

Răspunsuri: 195

Membru din: 7. august 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

53

sâmbătă, 29. iulie 2017, 12:23

Salutare!

Vad ca nu mai scrie nimeni nimic. Ce se aude cu intalnirea? Vad ca inca nu s-a strans suma necesara si e aproape sfarsitul lunii. Se schimba ceva? Ramane la fel? Eu unul ard de nerabdare... Nu am reusit sa ies la clonc pe anul asta si aparent doar acolo va fi deutul...

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

54

sâmbătă, 29. iulie 2017, 12:26

Salutare!

Vad ca nu mai scrie nimeni nimic. Ce se aude cu intalnirea? Vad ca inca nu s-a strans suma necesara si e aproape sfarsitul lunii. Se schimba ceva? Ramane la fel? Eu unul ard de nerabdare... Nu am reusit sa ies la clonc pe anul asta si aparent doar acolo va fi deutul...



Salut Adi. Se tine 100-la-100!

Suma ptr locatie s-a strans... eventual vom renunta la serviciile gastronomice ale birtutzului din sat, si ne facem noi gratarele si cumparam bere la sticla... aruncam gheata in 3 lazi frigo din alea mari, Coleman, si avem si bere rece timp de 3 zile. :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Răspunsuri: 195

Membru din: 7. august 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

55

sâmbătă, 29. iulie 2017, 14:22

Ok. Ma apuc de bagaje :zambet: :prieteni: :noroc:

Răspunsuri: 1 467

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Arad

  • Scrie un mesaj privat

56

sâmbătă, 29. iulie 2017, 15:47

Salutare!

Vad ca nu mai scrie nimeni nimic. Ce se aude cu intalnirea? Vad ca inca nu s-a strans suma necesara si e aproape sfarsitul lunii. Se schimba ceva? Ramane la fel? Eu unul ard de nerabdare... Nu am reusit sa ies la clonc pe anul asta si aparent doar acolo va fi deutul...



Salut Adi. Se tine 100-la-100!

Suma ptr locatie s-a strans... eventual vom renunta la serviciile gastronomice ale birtutzului din sat, si ne facem noi gratarele si cumparam bere la sticla... aruncam gheata in 3 lazi frigo din alea mari, Coleman, si avem si bere rece timp de 3 zile. :noroc:



Daca imi permite-ti ma pot ocupa de mancare si facem un meniu de comun acord, singurul risc fiind ala pentru silueta... :zambet:
'''..as vrea sa practic c@R, dar ..legea nu-mi permite..''' :nunteleg:
'''....oricum nu retin salaii mari, pentru ca au carnea prea tare..'' :doarecapu:
'''''.....sa invatam unii de la altii..'' :drac:
''''...daca as prinde peste la fiecare iesire, si eu as practica c@R...''' :nu:

57

sâmbătă, 29. iulie 2017, 20:11

Daca imi permite-ti ma pot ocupa de mancare si facem un meniu de comun acord, singurul risc fiind ala pentru silueta...
Adjudecat.
Deci, Gigi baga la ceaun si noi prindem avati cu voblere de la el..... :bravo:....la 10 m distanta.... :pauza:
De abia astept!!! :bucuros2:

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

58

sâmbătă, 29. iulie 2017, 20:17

Daca avatii au activitate ca-n momentu` asta, io zic ca ar fi bine sa ne orientam pe caras/crap... :zambet: .
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."

59

sâmbătă, 29. iulie 2017, 20:49

Daca avatii au activitate ca-n momentu` asta,
Este un moment inactiv al avatilor, atata tot, se mai intampla.. :zambet:
Deci....Gigi, te sustin! :bucuros:
:noroc:

informer

Administrator

Răspunsuri: 3 440

Membru din: 25. aprilie 2012

Locație: Giroc

Profesia: fizician - programator - electronist - "manager" - wtf, complicat

  • Scrie un mesaj privat

60

marți, 1. august 2017, 13:02

Am vorbit la telefon cu Vasile si amandoi am picat de acord ca a renunta la serviciile celor de la birtu` din sat este o mare greseala, atat din punctul de vedere al mancarii cat si din cel al berii reci la halba. :rizi:
Cred ca cei 300 de lei care au mai ramas de strans au sa se adune de la cei care au zis ca vin dar inca n-au platit.
Nu vreau sa se inteleaga ca nu apreciez ce mancare face Gigi sau Vendi sau.... dar nu cred ca ei vor sa se ocupe toata iesirea cu gatitu` si aprovizionatu` pt. 20 - 30 persoane... si sa nu uitam berea... :rizi: .
----
"Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii."