Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

21

sâmbătă, 18. februarie 2017, 16:20

Ptr vizitatori, sau ptr expozanti?!? :gandesc:

Vizitatori = 30 lei (cca. 7€)
Expozanti = 45€ /1mp

:noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

marius35

Oblete

Răspunsuri: 42

Membru din: 16. martie 2014

Locație: Focsani

  • Scrie un mesaj privat

22

duminică, 19. februarie 2017, 14:03

Pentru vizitatori , am inteles pretul este ca anul trecut 30 lei :bravo: multumesc Zoran

mhoria

Biban

Răspunsuri: 101

Membru din: 9. iunie 2015

Locație:

  • Scrie un mesaj privat

23

duminică, 26. februarie 2017, 16:32

Mai jos, linkul spre planul standurilor in cadrul F&H 2017.
Foarte bine pozitionat standul "Pescuit la Somn", la C5-20!

http://www.fishingandhuntingexpo.ro/plan2017.pdf

:noroc:

Răspunsuri: 244

Membru din: 26. decembrie 2013

Locație: Karlsruhe / Germania

Profesia: Techniker

  • Scrie un mesaj privat

24

duminică, 26. februarie 2017, 19:40

Zoran

Succes si noroc la tîrg. :noroc:

greere

Biban

Răspunsuri: 65

Membru din: 5. iulie 2012

Locație: rm valcea

  • Scrie un mesaj privat

25

luni, 6. martie 2017, 06:17

Impresii pareri

momaul

Șalău

Răspunsuri: 332

Membru din: 29. decembrie 2013

Locație: buzau

Profesia: elecronist

  • Scrie un mesaj privat

26

luni, 6. martie 2017, 16:38

Salut.M-am dus ca sa-l cunosc personal pe Zoran.L-am cunoscut si pe Gigi,doi baieti deosebiti care oricum aveau tot respectul din partea mea.Mai erau cativa dar din cauaza aglomeratiei nu am avut timp sa-i cunosc .Am vazut si cloncul lui Informer pe viu,acum astept impresii de la cei care o sa-l foloseasca.Asta a fost scopul meu pe care l-am atins.

Răspunsuri: 195

Membru din: 7. august 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

27

luni, 6. martie 2017, 20:31

Am fost si eu doar ca sa il salut pe Zoran si pentru ca erau niste prieteni acolo. Nu am avut prea mult timp la dispozitie din pacate, Zoran era foarte solicitat si am apucat doar sa ne salutam. Sper sa ne revedem la vara si poate sa mai si stam de vorba. :noroc:
In afara de intalnirea cu Zoran nu pot sa spun ca am fost incantat de targ per total. Multe magazine care au venit cu preturi mai mari, multe branduri care m-ar fi interesat si fie lipseau fie aveau doar cateva produse. Poate nici nu am avut destul timp ca sa ma uit peste tot. Un plus pentru faptul ca nu a fost foarte aglomerat vineri dupa amiaza cand am fost eu...


P.S. Sambata am facut prima partida de pescuit pe 2017 la salau pe o balta privata cu rezultate 0. Urmeaza poate o tentativa la clonc pe sfarsit de luna.

mihai007

Oblete

Răspunsuri: 9

Membru din: 24. ianuarie 2014

Locație: bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

28

miercuri, 8. martie 2017, 16:27

Incantat de prezenta lui Zoran la targ, sper ca va veni in fiecare an . Am si achizitionat cate ceva pentru inceput. La anul sigur voi lua mai multe chestii.
Numai de bine sa auzim. :clonk
»mihai007« a atasat urmatoarele fisiere:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

29

sâmbătă, 11. martie 2017, 20:28

Impresii pareri


Ne bucuram ca am reusit sa fim prezenti la Expo F & H 2017, ptr noi un succes deplin ca am reusit sa aparem acolo, sa ne organizam un stand cit-de-cit ok, cu toate ca experienta in acest domeniu este abia la inceput.

Am dat mana cu o multime de baieti de pe forum, ceea ce ma bucura enorm, dar imi pare nespus de rau ca nu am reusit sa stam la povesti si taclale, cu fiecare in parte... data viitoare ma voi clona de citeva ori, si totul va fi ok :bucuros2:

Placere mare ne-a facut si prezenta lui Tudor, pe toata durata expozitie... :noroc:

Ce sa mai spun, eu sunt super multumit, si cu siguranta anul ce vine vom fi din nou prezenti! :relax: dar data viitoare din timp, caci asa cum am ajuns acuma, doar cu citeva ore inaintea inceperii targului, agitatia de montare a standului te da complet peste cap! Motivele intarzierii au fost produsele noi de la Zeck, care voiam neaparat sa le prezint, si care trebuiau sa apara marti in Germania... dar nah, am asteptat digiaba pina in ultima clipa.

M-am ofticat putin ieri, cand am aflat de prezenta lui Ovidiu Ursachi la expo, timp de 3 zile in permanenta la alt stand, alaturat standului nostru, si nici macar nu reusit sa dea buna ziua... personal nu il cunosc, si astfel nici nu puteam sa il recunosc. :gandesc: m-as fi bucurat insa sa ne cunoastem face-to-face, dar nah, se pare ca nu tuturora le place pescuitul la somn :ochi:

Din 17.03 pina in 19.03 vom fi prezenti si la Expo in Timisoara. Articolele noi de la Zeck au ajuns si ele intre timp, si deasemenea suficiente role goale de tras fir pe ele :rizi: caci la Bucuresti am ramas in prima zi fara role

Printre produsele noi vor fi 2 modele de lansete, de clonc foarte reusit modelul :bravo: , si o lanseta de stationar de 3m, la un pret excelent (cca. 83,99-€ cu reducerea ptr expo "fara taxe TVA").
Deasemenea barcile pneumatice Zeck, care ambele sunt extrem de solide, robuste, stabile si o calitate excelenta! :noroc:

Va asteptam cu drag si la Expo la TM!
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

30

sâmbătă, 11. martie 2017, 23:36

Salut!
Am fost si eu duminica la expozitie! L-am intalnit pe Zoran, pe Tudor si pe G. Semlecan, am schimbat cate o vorba ! Oameni cumsecade :prieteni:
Am vazut si probat pe uscat cloncul electronic, interesant aparat!Am vazut gama de lansete Zeck, superbe, mi-a placut mult Skyrock-ul, in opinia mea e cea mai kalumea lanseta de stationar de pe piata! Am incercat cateva cloncuri, woodo xxl suna super, e foarte usor de folosit!
Standul Catfish-Fishing-Shop a fost destul de complet , oferind tot ceea ce e nevoie pentru un pescuit eficient la somn indiferent de stil!...(mai putin role goale de fir :zambet: )
M-am bucurat ca am vizitat expozitia!Cu siguranta am sa revin si la editiile viitoare!
..............
Va salut direct de pe apa!
E un frig de imi vine sa plang :rizi:
#REZIST :rizi:


Răspunsuri: 1 467

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Arad

  • Scrie un mesaj privat

31

duminică, 12. martie 2017, 06:33

Rolele s-au terminat din prima zi, cred ca si rulmentii de la masina de metrat..Am fost incantat sa cunosc persoane cu care ne stiam numai de pe forum..
'''..as vrea sa practic c@R, dar ..legea nu-mi permite..''' :nunteleg:
'''....oricum nu retin salaii mari, pentru ca au carnea prea tare..'' :doarecapu:
'''''.....sa invatam unii de la altii..'' :drac:
''''...daca as prinde peste la fiecare iesire, si eu as practica c@R...''' :nu:

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

32

duminică, 12. martie 2017, 22:01

Mi-a placut foarte mult. Am cunoscut oameni pe care-i stiam numai prin net, dar si ambianta targului era foarte buna. Venisem doar asa, sa casc gura, si iata ca ma simt bine alaturi de niste oameni despre care nu stiam mai nimic inaintea acestui targ. Il cunosteam doar pe Zoran. Cei de pe stand au fost numai oameni foarte atasanti, iar cei intalniti la targ au fost foarte amabili. Nu regret avionul dus-intors, hotel, etc. M-am simtit foarte bine. De fapt il stiam si pe Cata dar si pe Catalin din Medias, care nu prea scrie pe aici. Sper sa-i revad si pe ei in curand.

teo pes

Șalău

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

33

luni, 13. martie 2017, 08:50

Rolele s-au terminat din prima zi, cred ca si rulmentii de la masina de metrat..Am fost incantat sa cunosc persoane cu care ne stiam numai de pe forum..

:apl: frumos!
»teo pes« a atasat urmatoarele fisiere :
  • targ.jpg (93,12 kB - 63 ori coborit - ultima oara: 20. februarie 2018, 18:26)
  • targ1.jpg (123,4 kB - 70 ori coborit - ultima oara: 20. februarie 2018, 18:40)
  • targ2.jpg (95,18 kB - 65 ori coborit - ultima oara: 20. februarie 2018, 18:41)
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2:

34

marți, 14. martie 2017, 19:53

Mi-a placut foarte mult. Am cunoscut oameni pe care-i stiam numai prin net, dar si ambianta targului era foarte buna. Venisem doar asa, sa casc gura, si iata ca ma simt bine alaturi de niste oameni despre care nu stiam mai nimic inaintea acestui targ. Il cunosteam doar pe Zoran. Cei de pe stand au fost numai oameni foarte atasanti, iar cei intalniti la targ au fost foarte amabili. Nu regret avionul dus-intors, hotel, etc. M-am simtit foarte bine. De fapt il stiam si pe Cata dar si pe Catalin din Medias, care nu prea scrie pe aici. Sper sa-i revad si pe ei in curand.


regret ca nu te-am intalnit Tudor, poate...........data viitoare?! :prieteni:
ma bucur ca am reusit totusi sa intalnesc si sa strang mana catorva oameni cunoscuti doar virtual

35

luni, 19. februarie 2018, 17:38

Zoran,

anul acesta mai esti prezent la targ?! :gandesc:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

36

luni, 19. februarie 2018, 19:56

Zoran,

anul acesta mai esti prezent la targ?! :gandesc:


Salut Adi,
nu, anul acesta fac pauza :noroc:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com