Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

teo pes

Șalău

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

21

joi, 2. februarie 2017, 17:41

După cum se vede ,,, in poza de facebook este om cinstit ,,,
:rizi: :rizi: :rizi: exact de aceea am si pastrat aceasta poza! Mi s-a parut ceva atata de stupid! Sa fi defapt un escroc cum nu s-a mai intalnit, si sa te dai pe FB drept ingeras :doarecapu:
Daca goagalesti dupa numele lui, mai gasesti lucruri interesante:

http://olt-alert.ro/2016/02/28/mascatii-…cala/?print=pdf

Mascații de la IPJ Olt, au descins la 12 adrese din Slatina – ACASA | Semnalul Oltului, Râmnicului si Argesului

Nah, ma rog, acu omu' e cinstit rau!

Cum zici? ORODEL !!!!!....??? asta i nume de pe Gange , parca !!!? :rizi: ,eu nu sunt avocat ..dar poate te invata cum sa i faci si o plangere la pol de fr sau portuala ... cu numar de baRCA si tot tacamul ! sa l poata folosi pana o sa l ridice !! :rizi:
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2:

Răspunsuri: 51

Membru din: 24. august 2014

Locație: Bucuresti

Profesia: facilities manager

  • Scrie un mesaj privat

22

luni, 26. iunie 2017, 16:02

Vad ca e vechi postul dar ma intreb oare :a rezolvat ceva Zoran?
Vezi Zoran ca nu toti sunt ca mine sa plateasca de doua ori sonarul numai ca sa fie siguri ca ajung banii la tine? :)
De abia astept sa ne vedem la Divici
Doambe Ajuta sa fim sanatosi si sa ne vedem cu bine!