Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »silure4ever«

Răspunsuri: 71

Membru din: 23. mai 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 25. mai 2012, 10:00

Cloncuri deep water - shallow water

Intre ce adancimi este indicat a se folosi cloncurile shallow water ?
Am gasit in Bucuresti intr-un magazin 3 modele de cloncuri de la UniCat . Deep water, shallow Water si Big cat...si as vrea sa stiu daca se merita sa dau 70 lei pe fiecare sau sa iau doar unul sau doua dintre ele.
Always Catch & Release

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 25. mai 2012, 10:28

La care magazin? Poti sa postezi un link, sau pe MP! :pauza:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »silure4ever«

Răspunsuri: 71

Membru din: 23. mai 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

3

vineri, 25. mai 2012, 15:19

E un Magazin pe langa Stadionul Stefan Cel Mare ... pe stradutele alea...Ti-am trimis un MP pentru ca nu avem voie sa punem link-uri sau sa facem reclama .. pescuitshop se cheama ..dar site-ul e de tot rahatul.. e neupdatat nu dai doi bani pe el la prima vedere..vreau sa zic ca am avut o surpriza uriasa cand am fost azi la sediul in magazin... atatea chestii pentru pescuitul la somn intr-un singur loc in Bucuresti .. am ramas perplex.. si majoritatea erau de la Black Cat si Sanger Uni Cat .. de la mulinete la lansete si de la cloncuri la vartejuri sau monturi gata facute .Chiar l-am admolestat pe patron pentru ca nu se ocupa de site-ul de prezentare
»silure4ever« a adaugat urmatoarea poza:
  • IMG_0332.JPG
Always Catch & Release

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »silure4ever« (25. mai 2012, 15:34)


Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

vineri, 25. mai 2012, 16:34

E un Magazin pe langa Stadionul Stefan Cel Mare ... pe stradutele alea...Ti-am trimis un MP pentru ca nu avem voie sa punem link-uri sau sa facem reclama .. pescuitshop se cheama ..dar site-ul e de tot rahatul.. e neupdatat nu dai doi bani pe el la prima vedere..vreau sa zic ca am avut o surpriza uriasa cand am fost azi la sediul in magazin... atatea chestii pentru pescuitul la somn intr-un singur loc in Bucuresti .. am ramas perplex.. si majoritatea erau de la Black Cat si Sanger Uni Cat .. de la mulinete la lansete si de la cloncuri la vartejuri sau monturi gata facute .Chiar l-am admolestat pe patron pentru ca nu se ocupa de site-ul de prezentare


Big Cat-ul seamana cu Mad Cat-ul de la DAM, doar ca acela este negru! Parca am si trecut pe la ei, prin martie, atunci nu aveau clonc-urile!
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »silure4ever«

Răspunsuri: 71

Membru din: 23. mai 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 25. mai 2012, 17:24

E ceva de capul lui Mad Cat-ul ala de la DAM ?
Always Catch & Release

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

6

vineri, 25. mai 2012, 19:28

N-am apucat sa-l folosesc, dar o persoana care l-a incercat nu prea era multumita de el, oricum, cea mai obiectiva parere este dupa ce auzi mai multe persoane ce spun despre obiectul respectiv si dupa ce ajungi sa-l probezi si sa exersezi cu el; exista cloncuri foarte usor de manuit, dar care la un pescar nu dau randament, depinde de modul cum executa miscarea si cum se intelege fiecare cu acel clonc! E adevarat ca exista cloncuri care iti mai usureaza situatia, dar nici eu nu sunt un expert in "cloncanit", cel mai bine se invata exersand...in cada :rizi: ! :ochi:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Subiecte asemănătoare