Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

masivul

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »masivul«

Răspunsuri: 41

Membru din: 8. mai 2012

Locație: Cluj Napoca Romania

Profesia: intreprinzator

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 25. mai 2012, 07:50

Zornaitoare,si Plute pentru pescuit la grund...stie cineva prin Romania?

Am umblat in toate magazinele de pescuit din Cluj,dar nimeni nu are plute,si nici nu aduc.De zornaitoare nici nu au auzit.
Nici magazinele online (gan Fisela) nu au asa ceva.
Voi ati reusit sa procurati aceste piese din Romania?...daca da,de unde? :zid: :zambet:

Răspunsuri: 71

Membru din: 23. mai 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 25. mai 2012, 07:55

te pot ajuta eu ...iti trimit detalii pe PM ...zornaitoare am gasit pe morunas iar plute de grund in decathlon de 15,20,25,30 grame...verzi, portocalii ..le vopsesti tu...
Always Catch & Release

cretzu64

neînregistrat

3

vineri, 25. mai 2012, 10:06

Sal,deci ceva plute mantikor cu antene de cupru,gasesti la Sipcarp.ro,la diverse pe pagina 2 jos si pagina 3 sus.

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »cretzu64« (25. mai 2012, 12:19)


Stefi

Biban

Răspunsuri: 93

Membru din: 16. mai 2012

Locație: București (după 18 ani de Timișoara)

  • Scrie un mesaj privat

4

vineri, 25. mai 2012, 10:07

Atât plute de grund cât și zornaitoare si monturi gata facute cu plută de grund și zornăitori în ele am vazut la un magazin din București.Nu știu dacă pot da adresa sitului pe acest forum , în situația în care nu pot acest lucru îți dau detalii pe mesaj privat.

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 25. mai 2012, 10:37


sper ca nu este problema ca am pus link,daca este cer scuze,se poate sterge.


Yep, pe MP este mult mai adecvat. Merci.
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Răspunsuri: 44

Membru din: 22. mai 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

6

vineri, 25. mai 2012, 10:39

Atât plute de grund cât și zornaitoare si monturi gata facute cu plută de grund și zornăitori în ele am vazut la un magazin din București.
Stefi, se poate numele magazinului pe MP? Merci!
ssssssst! ca-mi sperii pestii!

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

7

vineri, 25. mai 2012, 11:23

xxx

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »Eugen« (22. decembrie 2012, 14:06)


Răspunsuri: 44

Membru din: 22. mai 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

8

vineri, 25. mai 2012, 11:27

...plute mantikor cu antene de cupru...
Salut, antenele respective sunt pe post de zornaitori, nu?
ssssssst! ca-mi sperii pestii!

Răspunsuri: 147

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

9

vineri, 25. mai 2012, 12:49

Atât plute de grund cât și zornaitoare si monturi gata facute cu plută de grund și zornăitori în ele am vazut la un magazin din București.Nu știu dacă pot da adresa sitului pe acest forum , în situația în care nu pot acest lucru îți dau detalii pe mesaj privat.
M-ar interesa si pe mine locatia daca se poate MP te rog.
...cogito ergo sum.

Stefi

Biban

Răspunsuri: 93

Membru din: 16. mai 2012

Locație: București (după 18 ani de Timișoara)

  • Scrie un mesaj privat

10

sâmbătă, 26. mai 2012, 09:04

Sper că a-ți primit mesajele private cu adresa magazinului unde am văzut accesorii pentru monturile pentru somn.Îmi cer scuze pentru întârziere. :ciao:

Stefi

Biban

Răspunsuri: 93

Membru din: 16. mai 2012

Locație: București (după 18 ani de Timișoara)

  • Scrie un mesaj privat

11

sâmbătă, 26. mai 2012, 09:08

Un mic detaliu : pe site nu apar toate produsele care v-ar putea interesa , de aceea cred că un telefon direct la magazin ar putea să vă fie mai bine de folos sau o vizită pentru cei din București.

Răspunsuri: 44

Membru din: 22. mai 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

12

sâmbătă, 26. mai 2012, 11:54

Sper că a-ți primit mesajele private cu adresa magazinului unde am văzut accesorii pentru monturile pentru somn.Îmi cer scuze pentru întârziere. :ciao:
Da Stefi, merci mult, am sa le fac o vizita sa vad ca ce ma momesc! :gandesc:
ssssssst! ca-mi sperii pestii!

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

13

sâmbătă, 26. mai 2012, 16:20

xxx

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »Eugen« (22. decembrie 2012, 14:07)


masivul

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »masivul«

Răspunsuri: 41

Membru din: 8. mai 2012

Locație: Cluj Napoca Romania

Profesia: intreprinzator

  • Scrie un mesaj privat

14

sâmbătă, 26. mai 2012, 19:15

Eu am comandat de la morunas.ro 8 plicuri=40 de bucati:))))...luni s au marti tre sa le primesc.
Nu am folosit niciodata,dar cei mai multi spun ca ajuta intradevar,asa ca mi am facut stoc pentru tot anul.Si eu merg in delta pe data de 9 iunie,si vreau sa fiu dotat cu de toate...distanta mare,si cheltuiala mare face sa ma pot duce de maxim 3 ori pe an...nu merita sa am lipsuri,asa ca fac stoc din toate.Plute,pentru montura la grund am luat din decathlon,la sugestia colegilor de pe forum,si azi le am vopsit cu vopsea maro mata.
Multumiri pentru baieti,m au indrumat super...fire intinse :pescuit:

Răspunsuri: 71

Membru din: 23. mai 2012

Locație: Bucuresti

Profesia: economist

  • Scrie un mesaj privat

15

sâmbătă, 26. mai 2012, 20:22

Deci din cauza ta si a mea si-au epuizat aia stocurile de zornaitori cormoran :)))))) Sa vezi ce ne injura nea Eugen ..:)
Always Catch & Release

Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

16

sâmbătă, 26. mai 2012, 20:59

xxx

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »Eugen« (22. decembrie 2012, 14:35)


Eugen

Știucă

Răspunsuri: 970

Membru din: 4. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

17

sâmbătă, 26. mai 2012, 21:02

xxx

Acest răspuns a fost de 1 ori editat, ultima oară de »Eugen« (22. decembrie 2012, 14:07)


Stefi

Biban

Răspunsuri: 93

Membru din: 16. mai 2012

Locație: București (după 18 ani de Timișoara)

  • Scrie un mesaj privat

18

sâmbătă, 26. mai 2012, 21:07

:zambet:

19

sâmbătă, 26. mai 2012, 21:49

......... nea Eugen ..:)

Daca ma mai iei o data cu "nea Eugen" iti urez bafta la pescuit pentru urmatorii 2500 ani :drac:
:rizi:

Răspunsuri: 44

Membru din: 22. mai 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

20

luni, 28. mai 2012, 16:44

Un mic detaliu : pe site nu apar toate produsele care v-ar putea interesa , de aceea cred că un telefon direct la magazin ar putea să vă fie mai bine de folos sau o vizită pentru cei din București.
Foarte adevarat, acum m-am intors de la respectivul magazin - cineva pe aici zicea ca nu mai au zornaitori - au! Au si carabine Black Cat, si altele.
ssssssst! ca-mi sperii pestii!