Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

nikalai

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »nikalai«

Răspunsuri: 7

Membru din: 4. august 2016

Locație: bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

duminică, 14. august 2016, 06:48

Catgear Titan

Salut tuturor,as dori sa achizitionez aceasta lanseta varianta de 3mt actiune de 500gr, va rog daca o foloseste careva dintre dv, ce parere aveti despre ea,tin sa mentionez ca pescuiesc numai de pe mal la Dunare, sau daca exista vreun magazin la noi in tara care comercializeaza firma respectiva!!

nikalai

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »nikalai«

Răspunsuri: 7

Membru din: 4. august 2016

Locație: bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

Răspunsuri: 67

Membru din: 4. decembrie 2012

Locație: Zalau

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 15. august 2016, 08:51

Salut. In Ro gasesti o varianta de 3,2 m la total fishing sau o alta varianta de la catgear (trabucco e producatorul) denumita Big River de 3 m.

ovidiu

Știucă

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

4

luni, 15. august 2016, 13:41

De ce vrei modelul asta de lanseta? Ai informatii ca sunt de calitate?
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

nikalai

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »nikalai«

Răspunsuri: 7

Membru din: 4. august 2016

Locație: bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

luni, 15. august 2016, 20:03

Salut Ovidiu,sincer nu am nici o informatie despre bete,dar ii am in lista de facebook pe cei de catgear si mi sau parut interesante dupa ce am vizionat cateva filmulete postate de ei,oricum vreau sa le cumpar la mana a doua,ptr ca nu ma dau banii afara din casa, mai ales ca incep copii gradinita si imi trebuiesc banii!!

nikalai

Oblete

  • Autorul acestui subiect este »nikalai«

Răspunsuri: 7

Membru din: 4. august 2016

Locație: bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

6

luni, 15. august 2016, 20:05

Salutare ciprynus,le-am vazut,poate gasesc sa le cumpar la mana a doua!!
Ms de informatie.