Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

greere

Biban

  • Autorul acestui subiect este »greere«

Răspunsuri: 65

Membru din: 5. iulie 2012

Locație: rm valcea

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 6. iunie 2016, 12:29

suzuki 2.5 second

am o oferta bunicica la un suzuki de 2.5 second. ce defecte sa caut si la ce sa ma uit pt ca maine mas duce sa il iau (vreo 200 km ) si ma gandesc sa am si eu temele facute .??

Răspunsuri: 496

Membru din: 27. noiembrie 2013

Locație: Timisoara

Profesia: administrator

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 6. iunie 2016, 15:14

:salut: ii masori compresia si te uiti sa nu fie copt....te uiti si tu la fire.bobina doar iti dai seama daca a fost calarit...si sa aiba ceva acte...bafta :ciao:
"Prostul întâi o croieşte, apoi o gândeşte."

relu

Oblete

Răspunsuri: 18

Membru din: 27. mai 2013

Locație: corabia

  • Scrie un mesaj privat

3

luni, 6. iunie 2016, 18:23

ce a mai buna proba e sa l pui pe barca si sa ii dai ture de preferat pe barca ta ......bafta .

greere

Biban

  • Autorul acestui subiect este »greere«

Răspunsuri: 65

Membru din: 5. iulie 2012

Locație: rm valcea

  • Scrie un mesaj privat

4

marți, 7. iunie 2016, 06:20

pe barca mea nu pot dar proba in butoi se poate face ;) ...
multumesc

teo pes

Șalău

Răspunsuri: 304

Membru din: 11. februarie 2015

Locație: buzau

Profesia: pescar normal

  • Scrie un mesaj privat

5

marți, 7. iunie 2016, 08:14

Incearca toate suruburile de la grup sa nu fie blocate ,la motoarele mici de obicei se aseaza oxid de Al pe filete si cizma este compromisa, nu se mai poate schimba rotorul pompei de apa .Bafta! :bravo:
VIATA-I GREA DAR TRECE !!!! :bucuros2:

6

sâmbătă, 18. iunie 2016, 22:46

Incearca toate suruburile de la grup sa nu fie blocate ,la motoarele mici de obicei se aseaza oxid de Al pe filete si cizma este compromisa, nu se mai poate schimba rotorul pompei de apa .Bafta! :bravo:


ce aberatii :gandesc:
nu va suparati dar chiar sunt aberatii!
nu va obositi sa ma contraziceti, nu o sa raspund, dar va spun ca am experienta cu fix acest motor de care intreaba Greere si cand am facut afirmatia de la inceput, ma bazez pe experienta mea si pe faptul ca nu ati folosit nicioadata acest motor.

Subiecte asemănătoare