Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

1

duminică, 14. februarie 2016, 18:31

Cumpar mulineta clonc!

Salut!
Cumpar mulineta noua sau second ptr. pescuitul la clonc!
Mulineta va pescui pe lanseta Unicat New Age Vertical 1,7m 80-270gr,deci caut o mulineta relativ usoara dar puternica!
Greutatea sa fie de maxim 400gr!Capacitate tambur de minim 0,45mm/100-130m si frana puternica!
Accept si oferte cu multiplicatoare cu manerul pe stanga!
In special Penn Slammer 360/460 sau Penn Spinfisher V 3500/4500 Penn Sargus II 3000/4000
Astept poze,oferte si detalii pe privat !
Bugetul de maxim 300lei(eventuale taxe de transport incluse in suma de 300ron)!

Acest răspuns a fost de 2 ori editat, ultima oară de »Trif Florin« (14. februarie 2016, 18:51)


2

marți, 23. februarie 2016, 13:23

Se poate inchide ,multumesc forumului de gazduire!
Am luat un Slammer 360 nou,in stare perfecta la un pret bun,! :bravo: (poate daca vreodata intzep ceva mare(2m+) o sa imi dea emotii mulineta dar cred ca ma descurc :zambet: !
Multumesc user-ului Brad ptr. mulineta :apl: !(recomand userul Brad ca fiind un om de incredere,toata stima :bravo: :noroc: :noroc: !) :prieteni:


Subiecte asemănătoare