Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

virgiliu

Sunt nou și mă prezint!

Răspunsuri: 4

Membru din: 23. decembrie 2014

Locație: Pe Mures

  • Scrie un mesaj privat

141

joi, 11. august 2016, 07:31

Marian, dar canti bine la acordeon. Salutari din Alba Iulia!!!!

142

joi, 11. august 2016, 20:50

Stiu ca nu postez unde trebuie dar trebuie sa ma destainui voua...Sambata merg iar la Dunare, la Oltenita pana luni cu cortul sa probez cloncul nou...sper sa gasesc loc de campare ca se pare ca e o mare nebunie cu toate locurile de cazare,campare...Ca o paralela...prima mea optiune a fost Delta Dunarii...daca aveti curiozitatea dati un search pe booking.com sa vedeti cum arata absolut TOATE proprietatile din delta ocupate :)
P.S.: inca o data MULTUMESC pentru intalnirea de la Divici...super OAMENI!
Eu zic c-ai avut noroc sa nu gasesti loc de cazare in Delta.Este mai bine decat in Delta pt. :clonk la Oltenita dpmdv, dar din cate am citit, acolo este zona intens pescuita la clonc, asa ca, diferenta poate sa o faca mana cu care bati.....(vorbeste cu Dan-CT) :ochi: :prieteni:
PS.Scuze si eu sunt Off Topic :doarecapu:
:noroc:

  • »voilovicimarian« a fost blocat

Răspunsuri: 251

Membru din: 14. martie 2014

Locație: moldova noua

Profesia: profesor

  • Scrie un mesaj privat

143

joi, 11. august 2016, 20:54

Marian, dar canti bine la acordeon. Salutari din Alba Iulia!!!!

Multumesc, cant foarte rar la acordeon, doar in momente speciale. Atunci cand vad zeci de oameni veniti din toata tara, din Constanta, Bucuresti, Zalau, Cluj, Timisoara, Resita...oameni care au venit cu sotiile, copii, catelusii, cu barcile pe peridoc de la sute de kilometri doar ptr a socializa si pescui alaturi de cei care au aceeasi pasiune cu ei, in cel mai frumos si civilizat mod, oare ce poate fi mai special decat un asemenea eveniment.Dupa cum a mai scris cineva... am revatut oameni dragi si am cunoscut oameni noi, dar pe care, parca-i stiam deja de o viata si pe care sper sa-i mai revad. Felicitari ptr cei care s-au ocupat de organizarea intalnirii. Dupa un asemenea eveniment pot spune doar : Sunt mandru ca sunt membru acest forum, alaturi de atatia oamneni minunati... :ciao:

  • »voilovicimarian« a fost blocat

Răspunsuri: 251

Membru din: 14. martie 2014

Locație: moldova noua

Profesia: profesor

  • Scrie un mesaj privat

144

joi, 11. august 2016, 21:00

Bato, atunci cand spui "diferenta poate sa o faca mana cu care bati..." banuiesc ca nu te referi la faptul ca tu esti stangaci... :zambet: :clonk

145

joi, 11. august 2016, 21:38

Bato, atunci cand spui "diferenta poate sa o faca mana cu care bati..." banuiesc ca nu te referi la faptul ca tu esti stangaci... :zambet: :clonk
Nicidecum bato, Tilo cel care face cloncurile este stangaci, o mica coincidenta cu faptul ca si eu sunt..... :ochi:
:noroc:

Răspunsuri: 51

Membru din: 24. august 2014

Locație: Bucuresti

Profesia: facilities manager

  • Scrie un mesaj privat

146

vineri, 12. august 2016, 10:58

Bato, atunci cand spui "diferenta poate sa o faca mana cu care bati..." banuiesc ca nu te referi la faptul ca tu esti stangaci... :zambet: :clonk


Nicidecum bato, Tilo cel care face cloncurile este stangaci, o mica coincidenta cu faptul ca si eu sunt..... :ochi:
:noroc:

Pai si mie acum imi spuneti? E bine totusi ca asa am o scuza cand suna ca p..a.....cloncul...O sa zic ca e de mana stanga :bucuros2: :bucuros2: :bucuros2:

bbl81

Biban

Răspunsuri: 134

Membru din: 2. iunie 2014

Locație: Timisoara

Profesia: hobby-ist

  • Scrie un mesaj privat

147

miercuri, 18. ianuarie 2017, 11:14

na, pe cand urmatoarea iesire???