Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Nemo

Șalău

  • Autorul acestui subiect este »Nemo«

Răspunsuri: 223

Membru din: 6. noiembrie 2014

Locație: Le Cannet, France

  • Scrie un mesaj privat

1

sâmbătă, 30. ianuarie 2016, 23:50

Pentru serile de iarna

Un concurs mai relaxat, stiluri si tehnici diferite, o emisiune chiar reusita. Sunt mai multe episoade, am pus link catre partea 1.

Perch Pro 2016 - EPISODE 1 - Kanalgratis.se - YouTube



Merita vazute si celelalte emisiuni de la kanalgratis.se

Adi

Șalău

Răspunsuri: 378

Membru din: 14. iulie 2012

Locație: Stuttgart

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 25. martie 2016, 18:13

Somn prins la spinning

locatie perfecta, si un bun pescar


tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 30. martie 2016, 20:29

Tony Accart. Il cunosc, nu e inalt, e tanar, vanjos, si pasionat. Locuieste pe malul Ronului si are ocazia sa iasa des :



Enjoy !

4

miercuri, 30. martie 2016, 21:47

Tony Accart. Il cunosc, nu e inalt, e tanar, vanjos, si pasionat. Locuieste pe malul Ronului si are ocazia sa iasa des :

[video]https://www.youtube.com/watch?v=76taB7dZqQY[/video]

Enjoy !
:bravo: Asa e Tudor, omu' este un model in pescuitul somnului in conditii grele :apl:
Si sunt sigur ca si "ai nostri"(in special IT-alienii) de pe forum traiesc asemenea momente :bucuros2: , dar cred/stiu ca trebuie sa ai si mare noroc sa ai parte de conditiile optime la momentul X sa le si imortalizezi. :buaaaah:
Oricum, jos palaria!
:noroc:

5

miercuri, 30. martie 2016, 21:53


Vezi Tudor daca nu mai pui de mult video??? Mie-mi iese din prima :rizi:
:noroc:

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

6

miercuri, 30. martie 2016, 23:44

Il urmaresc si eu pe baiatul asta, are niste video super tari :buaaaah:
Ca sa ai parte de conditii optime trebuie sa iesi mult la pescuit.Din ce am observat pe aici cei ce locuiesc langa apa si ies des prind mult peste, ceea ce mi se pare si normal.Vad pe fb pescari de somn ce ies minim de 3 ori pe saptamana...e clar ca apar si rezultate frumoase.Depinde mult si cum vede fiecare pescuitul asta, sunt unii care merg sa pescuiasca de cateva ori pe an si se simt "impliniti" iar altii nu se mai satura de pescuit nici dupa ce ies de mai multe ori in cursul unei saptamani :rizi:
Eu ma duc la pescuit in fiecare weekend, as vrea mai des insa nu se poate datorita distantei fata de apa si datorita locului de munca ce "imi rapeste" o buna parte din viata.. :noroc:

Nemo

Șalău

  • Autorul acestui subiect este »Nemo«

Răspunsuri: 223

Membru din: 6. noiembrie 2014

Locație: Le Cannet, France

  • Scrie un mesaj privat

7

luni, 5. martie 2018, 14:23

Poate se gandesc Anem si Mane la modul serios la un concediu in Franta... :rizi: :rizi:

Gros aspes en folie sur la Loire - YouTube

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

8

luni, 5. martie 2018, 15:37

Poate se gandesc Anem si Mane la modul serios la un concediu in Franta... :rizi: :rizi:

Gros aspes en folie sur la Loire - YouTube


Cine stie, poate intr-o zi o sa ajungem si pe acolo :zambet: Superb video! Mersi frumos Nemo, mi-ai facut ziua mai frumoasa :buaaaah:

tudor

Super Moderator

Răspunsuri: 1 247

Membru din: 27. februarie 2012

Locație: Saint Cloud, France

Profesia: Catfish angler

  • Scrie un mesaj privat

9

luni, 5. martie 2018, 20:05

Pe Loara e magic. Eu pe acolo imi petrec vacanta de vara. Acolo ma si mut la pensie.

Pun si eu un film interesant despre clonc : ES2 Extrait: le silure face à un montage.... à l'échosondeur et devant la caméra on Vimeo