Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

Răspunsuri: 12

Membru din: 31. octombrie 2015

Locație: Medias

  • Scrie un mesaj privat

201

joi, 8. martie 2018, 11:45

Super tare Cataline!!!Bravo :bucuros2: si eu care credeam ca nu mai are Muresul peste :doaaamne:

sorinhc

Oblete

Răspunsuri: 22

Membru din: 5. decembrie 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

202

joi, 8. martie 2018, 12:53

Felicitari @Catalin Bran ! Avem nevoie de cati mai multi pescari C&R.

Răspunsuri: 193

Membru din: 25. iulie 2013

Locație: Sebeș/Alba

  • Scrie un mesaj privat

203

joi, 26. iulie 2018, 22:54

:salut:

Aici văd ca nu mai postează lumea, din diferite motive...
Din putinele partide de pescuit in acest an am reușit sa scot la mal acest exemplar foarte frumos care mi-a oferit un drill pe cinste! :bucuros2:
Iar nu ma descurc cu încărcatul pozelor... :doarecapu:





:ciao:

Răspunsuri: 119

Membru din: 30. noiembrie 2015

Locație: Cluj-Napoca

  • Scrie un mesaj privat

204

vineri, 27. iulie 2018, 13:37

:salut:

Iar nu ma descurc cu încărcatul pozelor... :doarecapu:

Sunt greu de încărcat pentru-că peștele e foarte greu !!! :zambet: :zambet: :zambet:

Incredibil !
Felicitări ! Bravo !