Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

ovidiu

Știucă

  • Autorul acestui subiect este »ovidiu«

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

1

luni, 26. octombrie 2015, 07:08

Eventuale informaţii despre magazine de pescuit şi nu numai.

Aş vrea să iau ceva de la Sip Carp, le-am trimis un mesaj şi nu mi-au răspuns. A cumpărat cineva de la ei, sunt serioşi?
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

  • »voilovicimarian« a fost blocat

Răspunsuri: 251

Membru din: 14. martie 2014

Locație: moldova noua

Profesia: profesor

  • Scrie un mesaj privat

2

luni, 26. octombrie 2015, 07:47

Eu am cumparat 3 lansete J.W. de 2.70 si o lanseta de 2.10 (Big Fish 150-700). La ultima lanseta am reusit sa rup tronsonul de baza,( cu un bidon de 5 l cu apa) in locul in care se imbina cu varful. Mi-au schimbat tronsonul de baza, fara sa ma coste nimic, chiar daca nu mai aveam factura, garantie ... Cele trei lansete J.W. le-am comandat telefonic si i-am rugat sa-mi trimita in fiecare luna cate o lanseta... Au preturi foarte bune, plus ca nu te rogi de nimeni sa-ti cumpere lansetele din strainatate. In curand voi mai cumpara de la ei un J.W. de 2.10. Eu sunt foarte foarte multumit. :prieteni:

Subiecte asemănătoare