Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

  • »voilovicimarian« a fost blocat

Răspunsuri: 251

Membru din: 14. martie 2014

Locație: moldova noua

Profesia: profesor

  • Scrie un mesaj privat

21

miercuri, 9. septembrie 2015, 20:18

Ca multi cu bube Marian pe acolo, nu-i asa? :drac:

Poate prea multi...iar partea proasta este ca numarul lor este in crestere de la an la an. :nervos:

RAPTOR

Sunt nou și mă prezint!

Răspunsuri: 3

Membru din: 20. septembrie 2012

  • Scrie un mesaj privat

22

duminică, 13. septembrie 2015, 17:22

Gunoaie sunt in toata tara unde se campeaza sau se pescuieste,eu pescuiesc putin in fiecare an pe Dunare..dar gunoaie sunt peste tot in toate locurile ,eu personal imi adun gunoiul de fiecare data plus cate mai intra in masina,dar recunosc nu intodeauna pot sa las locul curatat total de gunoaiele pe care le gasesc la locul de pescuit,daca politia de f..sar implica si in acest sens si nu numai in verificarea vizelor am avea mai multe locuri curate,de exemplu daca te-ai pus pe un loc sa fii obligat sa cureti sau sa nu te pui acolo.. si aici cred ca ar fii un lucru bun(foarte bun)..STIMA SI RESPECT pt cei ce protejeaza natura si nu ii preocupa doar capturarea " :gandesc: monstrilor"

Răspunsuri: 12

Membru din: 1. august 2014

Locație: Sfantu Gheorghe

Profesia: profesor

  • Scrie un mesaj privat

23

duminică, 13. septembrie 2015, 17:40

Ca esti pe Dunare,Mures,Olt sau o balta administrata de ajvps tot gunoaie gasesti.Asta tine de fiecare...din pacate.Marea majoritate a romanilor nu strang deseurile decat daca sunt constransi....si nu e vorba doar de pescuit...din pacate.lipsa educatiei elementare,lipsa acelor organe care aplica legea,caci legi din fericire sau din pacate avem,duc la aparitia unor astfel de evenimente.GUNOAIE sunt cei care arunca deseurile nu ele in sine!

Subiecte asemănătoare