Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

joi, 27. august 2015, 22:52

Sanger Anaconda

Stie cineva cum i-as contacta pe cei de la Sanger, pentru niste produse/accesorii de la Anaconda? Am gasit vreo 2-3 adrese de e-mail pe ici-colo...dar...la fiecare incercare...mailer-daemon... :zid: :nervos:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Zoran

ADMINISTRATOR

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

2

vineri, 28. august 2015, 04:42

De la Saenger nu se pot comanda produse decit daca esti distribuitor de produse Saenger. :gandesc:
Si la fel si recomandari sau consultanta asupra produselor le fac cei de la Saenger doar ptr magazinele de pescuit.

Dar incerca totusi pe aceasta adresa de aici: Impressum
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

3

vineri, 28. august 2015, 08:33

Ca persoana fizica nu poti face comanda direct la Sanger!...am incercat sa imi fac rost de maner la o lanseta UniCat Deejay 2,7m...mi-au spus ca sa apelez la vanzatorul/magazinul' de unde am cumparat lanseta deoarece ei nu vand produse persoanelor fizice,vand doar prin distribuitorii!Asa ca am ramas cu blanku nou nout si fara maner,deoarece distribuitor "adevarat" Sanger in Romania nu vom gasi veci!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

4

vineri, 28. august 2015, 10:01

De la Saenger nu se pot comanda produse decit daca esti distribuitor de produse Saenger. :gandesc:
Si la fel si recomandari sau consultanta asupra produselor le fac cei de la Saenger doar ptr magazinele de pescuit.

Dar incerca totusi pe aceasta adresa de aici: Impressum

Am mai incercat la hsaenger@saenger-tts.de, swust@saenger-tts.de, nu nai retin daca si la info@saenger-tts.de...am incercat si la totalf.....g, la tata....inca nu au primit raspuns...de asta tot incercam eu...ca nu stiu cat isi aduc aminte si de mine...cu atatea alte probleme... :zambet:
P.S. Vreunul din magazinele partenere nu colaboreaza cu Saenger? Poate ma adresez unuia dintre ele...fiind tot in Germania...poate colaboreaza mai bine...
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 28. august 2015, 11:03

Am incercat si pentru fiecare din cele 3 adrese de e-mail, adaugand particula ".de", in loc de .com...sa vedem...ce-o iesi...
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!