Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

pa00lsc

Șalău

Răspunsuri: 251

Membru din: 12. martie 2014

Locație: Arad

Profesia: Inginer Proiectant

  • Scrie un mesaj privat

1 501

vineri, 10. aprilie 2015, 13:39

Eh asa e ... pe unii invidia ii face sa fie mai perseverenti, la altii ... da alt fel de reactii :nunteleg:
Din partea mea tot respectul pt pescari :bravo:
Born to fish, forced to work...

sopvalentin

Știucă

Răspunsuri: 624

Membru din: 27. februarie 2013

Locație: Galati

  • Scrie un mesaj privat

1 502

vineri, 10. aprilie 2015, 13:56

Corect.felicitari si din partea mea. :bravo: :apl:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

1 503

vineri, 10. aprilie 2015, 14:52

Ce nu integ eu, de ce unii cred ca altii se prefac ca elibereaza un peste? De ce nu putem sa-i credem si sa nu o interpretam ca o minciuna, inselatorie ? :nunteleg:
Nu inteleg nici motivul ce l-ar avea cineva care retine un peste sa zica ca l-a eliberat, daca nu o face!? :nunteleg:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

Ediseu

Știucă

Răspunsuri: 695

Membru din: 21. iulie 2012

Locație: London

  • Scrie un mesaj privat

1 504

vineri, 10. aprilie 2015, 17:27

Felicitari si din partea mea baieti :apl: :apl:
Aveti un profesor pe cinste acolo la Galati !!


Am o intrebare ati folosit doar powerblade Fire Tiger sau s-a prins si la celelalte culori de cicade?


Felicitari inca odata! :bravo: :bravo: :bravo:

momaul

Șalău

Răspunsuri: 332

Membru din: 29. decembrie 2013

Locație: buzau

Profesia: elecronist

  • Scrie un mesaj privat

1 505

vineri, 10. aprilie 2015, 18:30

salut.Sincer,da sincer de tot, recunosc ca eu mancam unu din toti macar sa vad daca este asa rau la gust cum vorbeste toata lumea :zambet:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

1 506

vineri, 10. aprilie 2015, 19:32

salut.Sincer,da sincer de tot, recunosc ca eu mancam unu din toti macar sa vad daca este asa rau la gust cum vorbeste toata lumea :zambet:

:gandesc: ... in primul rand aici e in discutie doar un singur peste dintre toti pestii prinsi care a fost eliberat, si unde eliberarea a fost filmata. Nu cred ca e cazul sa intram in amanunte de ce acesta a fost asa si nu a fost altfel.
In al 2-lea rand, si aici iarasi nu inteleg... de ce trebuie sa sacrificam un astfel de exemplar ca sa ne lamurim ca altii spun adevarul si un somn la aceasta marime nu este un deliciu? Si aici am putea intra in "X" amanunte sa ne lamurim de aceasta, fara sa muscam din el. :nunteleg:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

1 507

vineri, 10. aprilie 2015, 20:35

@Octavian
Cred ca cel putin 99,99% dintre cei ce citesc topicul au inteles :apl: .Puteai sa legi barca lu' Larry si cu atza dentara :rizi: ca tot se gaseau unii.... :doarecapu:
Inca odata, ma bucur de echipa voastra: "Larry,Cristi,Octavian" :apl:
:noroc:

Nicusor

Oblete

Răspunsuri: 6

Membru din: 4. martie 2015

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1 508

vineri, 10. aprilie 2015, 21:21

Poate se supara D.nul Profesor si inchide cinemateca cu somnii de Galati,atunci vom viziona doar somni din spatiul schenghen. :zambet:

1 509

vineri, 10. aprilie 2015, 21:24

De maine s-a inchis pana in iunie !

Răspunsuri: 176

Membru din: 4. octombrie 2013

Locație: Galati

Profesia: medic stomatolog

  • Scrie un mesaj privat

1 510

vineri, 10. aprilie 2015, 21:28


toata eliberarea

Răspunsuri: 176

Membru din: 4. octombrie 2013

Locație: Galati

Profesia: medic stomatolog

  • Scrie un mesaj privat

1 511

vineri, 10. aprilie 2015, 21:41

Domnul Stefan,e in regula ?

Răspunsuri: 39

Membru din: 12. ianuarie 2013

Locație: Alba Iulia

  • Scrie un mesaj privat

1 512

vineri, 10. aprilie 2015, 21:43

Felicitari! Pt peste, pt eliberare, si in mod special pt muzica de pe fundal :). Sincer nu ma asteptam sa mearga atat de bine somnul cu Soad. In alta ordine de idei, nu cred ca trebuie sa se justifice nimeni i fata nimanui...oricum noi romanii avem "marele" dar de a crede ca ce am face noi fac si altii.
Inca odata Felicitari! La mai multi si la mai mari!

Dali

Biban

Răspunsuri: 64

Membru din: 8. aprilie 2014

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

1 513

vineri, 10. aprilie 2015, 21:45

Bravo domnilor !!! Frumosi pesti, mai frumoase eliberarile, mai sunt sperante sa vedem pesti mari tot mai des, incep sa se schimbe mentalitatile primitive cu bagatul tuturor pestilor in sac. Daca vom fi tot mai multi care sa eliberam pestii incet incet acest exemplu va fi urmat de tot mai multa lume. Inca odata felicitari celor trei muschetari de la Galati, Larry, Cristi, Octavian ( sau poate mai bine va spun trupa de soc :bravo: ) am speranta ca in curand vom vedea si mult asteptatul somn de 3m prins in Romania! :bucuros2:

larry

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

1 514

sâmbătă, 11. aprilie 2015, 09:09

Inca odata felicitari celor trei muschetari de la Galati, Larry, Cristi, Octavian ( sau poate mai bine va spun trupa de soc ) am speranta ca in curand vom vedea si mult asteptatul somn de 3m prins in Romania!


Urmează dar necesită pregătiri minuţioase multă muncă şi iscusinţă. :noroc:
Taffi-Tackle Unlimited Spin 2,60m 100-300g aşteaptă să demonstreze ce poate. :bucuros2:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

Răspunsuri: 271

Membru din: 7. ianuarie 2014

Locație: Galati

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

1 515

sâmbătă, 11. aprilie 2015, 19:34

si ultima captura a echipei Cristi si Larry din acest inceput de sezon!
au inceput 45 zile de groaza!
AMR: 44 zile
»cristiGalati« a adaugat urmatoarea poza:
  • Copy of WP_20150402_006.jpg

suli

Șalău

Răspunsuri: 313

Membru din: 2. aprilie 2014

Locație: España

  • Scrie un mesaj privat

1 516

sâmbătă, 11. aprilie 2015, 21:52

Mai da voi sunteti pusi pe fapte mari :bravo:

MITA

Biban

Răspunsuri: 149

Membru din: 3. aprilie 2015

Locație: Timisoara

  • Scrie un mesaj privat

1 517

sâmbătă, 11. aprilie 2015, 22:58

si ultima captura a echipei Cristi si Larry din acest inceput de sezon!
au inceput 45 zile de groaza!
AMR: 44 zile
Bravo!, la spinning sau clonc? pe Dunare?
"Va pot spune cu precizie cind se termina sezonul clonc-ului : cind va ingheata mana cu care bateti apa ! "

Răspunsuri: 271

Membru din: 7. ianuarie 2014

Locație: Galati

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

1 518

duminică, 12. aprilie 2015, 10:50

Spinning pe Dunare! :bucuros2:
Am vrut sa ies si la clonc dar timpul fiind limitat nu m-am indurat sa las spinningul!
asteptam reinceperea sezonului!

momaul

Șalău

Răspunsuri: 332

Membru din: 29. decembrie 2013

Locație: buzau

Profesia: elecronist

  • Scrie un mesaj privat

1 519

duminică, 12. aprilie 2015, 12:43

Hristos a inviat.Cristi, din pacate pentru noi astia care nu dam in zona de frontiera AMR 60zile dar asta e .Multa sanatate si numai bucurii.

Răspunsuri: 56

Membru din: 10. iulie 2013

Locație: langa Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1 520

duminică, 12. aprilie 2015, 21:51

cand pui ceva pe un forum poti primii si laude dar si critici...jos falaria pt eliberare si scuze ca n-am avut incredere de la inceput. in prima filmare cand i-ai dat drumul de la coada s-a miscat si sfoara care era legata de barca.inca o data scuze.Pentru Dunare eliberarea unui asa somn este aur curat.... :prieteni: