Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

suli

Șalău

Răspunsuri: 313

Membru din: 2. aprilie 2014

Locație: España

  • Scrie un mesaj privat

1 081

joi, 5. iunie 2014, 14:31

Glumeam si eu :rizi: ... :prieteni:

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

1 082

joi, 5. iunie 2014, 15:10

Fie vorba intre noi ...de cate ori ma uit la posturile lui Larry ma apuca un dor de pescuit ... :buaaaah: :rizi: :apl:

suli

Șalău

Răspunsuri: 313

Membru din: 2. aprilie 2014

Locație: España

  • Scrie un mesaj privat

1 083

joi, 5. iunie 2014, 15:19

Si pe mine ma apuca Zamfi,m-am uitat aseara la video si azi am fost pe canale....dar rezultatul nu e acelasi :nu: aici am doar bassi cu care ma distrez,
e bine si asa.

suli

Șalău

Răspunsuri: 313

Membru din: 2. aprilie 2014

Locație: España

  • Scrie un mesaj privat

1 084

joi, 5. iunie 2014, 15:42

Asia sunt "somnuletii" de azi..




cu astia ma distrez eu de moment :bucuros2:

larry

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

1 085

joi, 5. iunie 2014, 17:35

Asia sunt "somnuletii" de azi..

Super :bravo:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

Răspunsuri: 271

Membru din: 7. ianuarie 2014

Locație: Galati

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

1 086

joi, 5. iunie 2014, 18:29

Si pe mine ma apuca Zamfi,m-am uitat aseara la video si azi am fost pe canale....dar rezultatul nu e acelasi :nu: aici am doar bassi cu care ma distrez,
e bine si asa.

Zi multumesc de bibanii aia ca eu duminica am pescuit exact in locul in care pescuieste Larry si nu am văzut un tzac si ieri am iesit in gura Siretului cu rezultate identice cu duminica
Cu toate astea nu mă supăr. Pescuitul este marele castig si pestii dk ii prind sunt bonusul

larry

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

1 087

joi, 5. iunie 2014, 18:49

locul in care pescuieste Larry si nu am văzut un tzac

Pregătirea :pescuit: ..... monturi :doarecapu: , video :buaaaah:,ghidul :noroc: și situația se va schimba.....febră, haine murdare, barcă plină de bale, deci ai grijă ce-ți dorești :pauza: .
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

1 088

joi, 5. iunie 2014, 20:30

Eu cred că Laur are bilantul cu Zoran să îi obțină un număr tot mai mare de accesări
Până ne va spune deznodământul poveștii...Să tot vizitați forumul băieți, eu am zăpăcit telefonul și laptopul în ultimele 24 de ore

1 089

joi, 5. iunie 2014, 21:21

Eu cred că Laur are bilantul cu Zoran să îi obțină un număr tot mai mare de accesări
Până ne va spune deznodământul poveștii...Să tot vizitați forumul băieți, eu am zăpăcit telefonul și laptopul în ultimele 24 de ore


Scuze pentru greșeli, graba mea și predicția telefonului...
Vroiam să spun că Larry are blatul cu Zoran

larry

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

1 090

vineri, 6. iunie 2014, 09:36

Eu cred că Laur are bilantul cu Zoran să îi obțină un număr tot mai mare de accesări
Până ne va spune deznodământul poveștii...Să tot vizitați forumul băieți, eu am zăpăcit telefonul și laptopul în ultimele 24 de ore

:bravo: :bravo: :bravo: ce pot spune ești singurul care ți-ai dat seama că e un " fake " , recunosc Zoran era la capătul firului și trăgea de el să-mi rupă lanseta :rizi: :rizi: :rizi:
Am menționat de la bun început - TEHNICĂ ȘI STRATEGIE- :doarecapu:.
:gandesc: să fie pe forum mai mulți cârcotași decât pescari ?
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

danc

Oblete

Răspunsuri: 16

Membru din: 8. martie 2014

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1 091

vineri, 6. iunie 2014, 10:18

Pregătirea ..... monturi , video ,ghidul și situația se va schimba.....febră, haine murdare, barcă plină de bale, deci ai grijă ce-ți dorești .

Citat de la »cristiGalati«



locul in care pescuieste Larry si nu am văzut un tzac

locul in care pescuieste Larry si nu am văzut un tzac

Pregătirea :pescuit: ..... monturi :doarecapu: , video :buaaaah:,ghidul :noroc: și situația se va schimba.....febră, haine murdare, barcă plină de bale, deci ai grijă ce-ți dorești :pauza: .
Daaa, vreau haine cat mai murdare, multa febra, si barca plina ochi de bale! :rizi:

1 092

vineri, 6. iunie 2014, 10:26

Larry, ma uimesti...a fost doar o gluma
Vroiam sa se inteleaga ca astept cu nerabdare finalul drilului, atata tot
Tocmai la tine sa ma dau mai pescar decat sunt? ...ai inteles gresit

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

1 093

vineri, 6. iunie 2014, 10:32

Grija mare! Netul e sec si greu surprinde nuantele... :ochi:

larry

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

1 094

vineri, 6. iunie 2014, 11:23

Larry, ma uimesti...a fost doar o gluma
Vroiam sa se inteleaga ca astept cu nerabdare finalul drilului, atata tot
Tocmai la tine sa ma dau mai pescar decat sunt? ...ai inteles gresit

:rizi:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

Răspunsuri: 50

Membru din: 22. noiembrie 2013

Locație: Fetesti

  • Scrie un mesaj privat

1 095

vineri, 6. iunie 2014, 11:52

Fan club Larry

locul in care pescuieste Larry si nu am văzut un tzac

Pregătirea :pescuit: ..... monturi :doarecapu: , video :buaaaah:,ghidul :noroc: și situația se va schimba.....febră, haine murdare, barcă plină de bale, deci ai grijă ce-ți dorești :pauza: .

Daca esti de acord sa meditezi incepatori,as fi onorat : pregatesc pix, carnetel,ceafa de porc si Jidvei cat incape :noroc: Oricum sunt superbe filmarile,peisaj extraordinar,liniste,apa, felul in care lua fir pestele :apl: super,super,super :buaaaah: :bravo: :prieteni:

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

1 096

vineri, 6. iunie 2014, 12:07

locul in care pescuieste Larry si nu am văzut un tzac

Pregătirea :pescuit: ..... monturi :doarecapu: , video :buaaaah:,ghidul :noroc: și situația se va schimba.....febră, haine murdare, barcă plină de bale, deci ai grijă ce-ți dorești :pauza: .

Daca esti de acord sa meditezi incepatori,as fi onorat : pregatesc pix, carnetel,ceafa de porc si Jidvei cat incape :noroc: Oricum sunt superbe filmarile,peisaj extraordinar,liniste,apa, felul in care lua fir pestele :apl: super,super,super :buaaaah: :bravo: :prieteni:


Cel mai mare atu al unui ghid este o apa plina de pesti! Si multumirea clientilor ca au prins peste. Acolo unde mai este...
Am o cunostiinta in Timisoara care a prins f f f multi somni in ultimii ani, somni capitali chiar si de 2,42 metri, salai de 11 kg (astfel de salai sunt raritate chiar si prin Spania!)... la stationar, la spinning, la clonc... pe Mures, pe Timis, pe Dunare. Eh, si si-a facut un cont pe facebook unde si-a prezentat capturile si operele finalizate, pestii impaiati. A contactat multi pescar din scena pescuitului la somn, atat din Franta, cit si din Germania si Italia, invitandu-i in frumaosa Romanie la pescuit. Care credeti ca a fost raspunsul lor? :gandesc: "Si ce sa mai prindem noi, daca tu toti somnii capitali ii impaiezi, si pe restul ii valorifici 100%?"
Atentie! Castigul pe 1 saptamana ca si ghid este de la 300 la 1000 de €, in functie de numarul de clienti. Cit mai multi pesti prinsi, cu atata mai multi clienti multumiti, cu atata mai multa reclama pozitiva.

Stiti ce face cunostiinta aceasta acuma? :zid:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com

larry

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

1 097

vineri, 6. iunie 2014, 12:22

Daca esti de acord sa meditezi incepatori,as fi onorat : pregatesc pix, carnetel,ceafa de porc si Jidvei cat incape Oricum sunt superbe filmarile,peisaj extraordinar,liniste,apa, felul in care lua fir pestele super,super,super

Acesta este și scopul acestui forum, și eu am pregătit pix, carnețel .......dacă Anem sau alt pescar experimentat în joaca voblerelor ar da din casă ceva secrete. :prieteni:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

suli

Șalău

Răspunsuri: 313

Membru din: 2. aprilie 2014

Locație: España

  • Scrie un mesaj privat

1 098

vineri, 6. iunie 2014, 12:28

Zoran,cred ca stiu la cine te referi,acum 3 luni m-am uitat pe contul lui de facebook....nu stiam ce facea cu pestii,parea o persoana cu scoala si cu o situatie buna,dupa pozele puse,Zoran e destul de greu sa schimbam mentalitate unora....intr-o tara in care orice faci trebuie sa aduca profit sau sa iti scoti" macar cheltuielile"....pacat pt.ca se pare ca e un foarte bun pescar,intr-o zi o sa-si dea seama ca nu era necesar sacrificar atatia pesti...
Un salut.

larry

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

1 099

vineri, 6. iunie 2014, 12:40

Cel mai mare atu al unui ghid este o apa plina de pesti! Si multumirea clientilor ca au prins peste. Acolo unde mai este...
Am o cunostiinta in Timisoara care a prins f f f multi somni in ultimii ani, somni capitali chiar si de 2,42 metri, salai de 11 kg (astfel de salai sunt raritate chiar si prin Spania!)... la stationar, la spinning, la clonc... pe Mures, pe Timis, pe Dunare. Eh, si si-a facut un cont pe facebook unde si-a prezentat capturile si operele finalizate, pestii impaiati. A contactat multi pescar din scena pescuitului la somn, atat din Franta, cit si din Germania si Italia, invitandu-i in frumaosa Romanie la pescuit. Care credeti ca a fost raspunsul lor? "Si ce sa mai prindem noi, daca tu toti somnii capitali ii impaiezi, si pe restul ii valorifici 100%?"
Atentie! Castigul pe 1 saptamana ca si ghid este de la 300 la 1000 de €, in functie de numarul de clienti. Cit mai multi pesti prinsi, cu atata mai multi clienti multumiti, cu atata mai multa reclama pozitiva.


:nunteleg: eu personal nu am timp pentru mine, ghid :rizi:.
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

Zoran

ADMINISTRATOR

  • Autorul acestui subiect este »Zoran«

Răspunsuri: 8 041

Membru din: 9. ianuarie 2012

Locație: Rastatt/Germania - Divici+Deta/Romania

  • Scrie un mesaj privat

1 100

vineri, 6. iunie 2014, 20:07

ps: si sub nici o forma nu sunt genul care sa intre in competitie cu cineva … din contra, as spune ca sunt exact opusul si pescuitul il vad ca pe o relaxare nu competitie.

Oțîră competiție nu strica! De fapt, în orice sport se ajunge la competitii, campionate si concursuri. Si putina tensiune pozitiva e bine-venita pe langa relaxul la pescuit :ochi:
Pescuiește legal, și NU bracona!
C&R, un alt mod de a "savura" peștele...


www.pescuit-la-somn.com