Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 7. iulie 2015, 00:37

Reconditionare cutit

Am salvat de la "hinghereala" de la o ruda un cutitas care a fost folosit pe post de orice...bătut cu ciocanul...pe post de dalta...ce mai...nu știu cum a rezistat...este, probabil, din perioada anilor '70, și în afara de câteva zgârieturi și o parte din stratul superficial de plastic al mânerului, a rezistat cu brio vitregiilor vremii...însă...m-am hotărât sa-l reconditionez, si, la fel ca și cu teaca din celalalt subiect, speram sa ma pot ocupa de ele unde am fost...dar...nu mai contează...aici în apartament nu am cum si nici cu ce...dacă ma poate ajuta cineva...aștept un mesaj...mulțumesc... :ochi:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

  • Autorul acestui subiect este »evergreen«

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

marți, 7. iulie 2015, 00:47

Pentru poza...aceeași problema...am nevoie de ajutor... :nervos:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Subiecte asemănătoare