Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit
  • Autorul acestui subiect este »Traian1984«

Răspunsuri: 48

Membru din: 27. octombrie 2014

Locație: Corabia

  • Scrie un mesaj privat

1

vineri, 3. iulie 2015, 16:12

A urcat, a tras, l-am intepat, l-am tinut 10min si a plecat unde ii este locul

Asta inseamna,, SINGUR IN BARCA''
A urcat, a tras, l-am intepat, l-am tinut aproximativ 10min si a plecat unde ii este locul.........si mi-a spus :ciao: :limba: Copie a VID 20150619 163240 - YouTube

2

vineri, 3. iulie 2015, 17:33

Totusi , care a fost problema? Probabil nu a fost intepat cum trebuie sau ai slabit firul. Cu ce te ajuta un al doilea in barca ? Nu-mi pare obosit monstrul.

3

vineri, 3. iulie 2015, 17:34

Asta inseamna,, SINGUR IN BARCA''
A urcat, a tras, l-am intepat, l-am tinut aproximativ 10min si a plecat unde ii este locul.........si mi-a spus :ciao: :limba: Copie a VID 20150619 163240 - YouTube
Și ce, dacă erați 2 crezi ca era alt deznodământ? Tot va saluta din mers.... :ciao: Frumos exemplar de Olt.Ai trăit sentimentul apropiat de acela cu eliberarea voita... :zambet: Mulțumesc pt. impartasitul experienței tale pe forum :bravo:

  • Autorul acestui subiect este »Traian1984«

Răspunsuri: 48

Membru din: 27. octombrie 2014

Locație: Corabia

  • Scrie un mesaj privat

4

vineri, 3. iulie 2015, 19:48


Totusi , care a fost problema? Probabil nu a fost intepat cum trebuie sau ai slabit firul. Cu ce te ajuta un al doilea in barca ? Nu-mi pare obosit monstrul.

Problema a fost, se si vede la sfarsitul filmarii cum pleaca in cea mai mare viteza pe fund, cand am inceput sa trag de el sa il aduc deasupra pe la jumatatea distantei a inceput sa loveasca probabil cu coada in fir si slabea firul, am crezut ca a scapat apoi am intins firul si a inceput din nou si atunci cred ca i sa rupt buza, cand l-am adus deasupra,, cand l-am filmat'' am observat ca era agatat decat de carlig, ancora era afara. Oricum mi-au tremurat picioarele cand l-am vazut, avea peste 2 metrii.

  • Autorul acestui subiect este »Traian1984«

Răspunsuri: 48

Membru din: 27. octombrie 2014

Locație: Corabia

  • Scrie un mesaj privat

5

vineri, 3. iulie 2015, 19:50

Si am uitat sa precizez ca a tras la buchet de rame serpesti. Trasatura fina la inceput si apoi a plecat cu momeala in gura.

6

duminică, 5. iulie 2015, 15:56

sincer nu inteleg ce legatura are cu nr celor din barca
si iarasi nu inteleg cum naivba s-a dus duopa 10 minute de drill, a frecat pe ceva si s-a rupt firul sau ce s-a intanplat?!

7

luni, 6. iulie 2015, 05:28

Si cu al doilea om in barca...monstrul, nefiind obosit , tot nu ti-l putea lua din apa . Poate doar daca era iute de mana si cu o gafa. Dar risca-i sa-l intepi pe unde nu trebuie si nu de botic.

Subiecte asemănătoare