Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

1

marți, 24. aprilie 2012, 22:48

CE MECI !!!!!!

nu imi vine sa cred ... Barcelona - Chelsea ... meci superb ... :apl: :apl: :apl:

sunt curios ce va fi maine si sper ca echipa care s-a calificat azi sa castige cupa cu toate ca oricand prefer Liverpool-ul ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Răspunsuri: 2 641

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

2

miercuri, 25. aprilie 2012, 01:46

Nu ne ramane decat sa speram ca va mai ajunge vreodata si o echipa din Romania la acest nivel! Pana acum, a fost doar UNA...care a si depasit acest nivel!!! :pauza: :ochi:
Mai bine sa taci si sa lasi impresia ca esti prost, decat sa vorbesti sa spulberi orice indoiala! Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

galati

Șalău

Răspunsuri: 172

Membru din: 10. martie 2012

Locație: Galati

Profesia: Fotoreporter

  • Scrie un mesaj privat

3

miercuri, 25. aprilie 2012, 06:54

Ce meci?

meci superb ..
Au stat in careu si s-au calificat!Au instalat autobaza in poarta.

attila

Șalău

Răspunsuri: 282

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Nördlingen/Resita

  • Scrie un mesaj privat

4

miercuri, 25. aprilie 2012, 08:18

Frumos? NU.
Cel putin mie unu', nu mi-a placut deloc meciul (sau cel putin repriza a 2-a). Adica de la fotbal ma astept sa vad dinamism, contre... Aici a fost ca la corida. Toata lumea se astepta sa moara taurul, dar a rezistat pana la final.

Deci, pentru o corida, a fost frumos, dar pentru un joc de fotbal, NU.

Evident ca a fost o lectie de autobaza pe care doar Mourihno sau Cartu ar fi putut-o preda, foarte bine pusa in practica, ce si-a atins scopul final, dar frumos...chiar NU :D.

Scopul scuza mijloacele, cinste celor de la Chelsea, dar cu tot respectul...mie nu mi s-a parut frumos :D.
Voi ma urati ca sunt altfel, eu va compatimesc ca sunteti toti la fel.

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

5

miercuri, 25. aprilie 2012, 08:44

chiar daca Chelsea s-au aparat intr-una mie personal mi se pare ca meciul a fost frumos si asta in mod special datorita dramatismului dar cat si a daruintei jucatorilor (mai ales celor de la Chelsea) ... meciul a avut de toate, cel putin din punctul meu de vedere ...

nu simpatizez prea mult nicicare dintre echipe deci subiectivismul iese din ecuatie in cazul in care cineva se gandeste ca asta ar putea fi un motiv ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

ovidiu

Știucă

Răspunsuri: 811

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Timişoara/Jud.HD Sîntandrei

  • Scrie un mesaj privat

6

miercuri, 25. aprilie 2012, 10:08

Am ţinut cu Barcelona dar şi Chelsea este de felicitat, au luptat nu glumă doar că tactica apărării supra aglomerate nu ştiu dacă-i tocmai de apreciat. Prin pădurea aia de picioare ce gol să mai dai, nici Barsa nu a mers bine, după mine în momentele importante le-a lipsit precizia şi au şi intrat în jocul lui Chelsea. Ăsta-i fotbalul, nu pot câştiga numai uni.
Salut şi bucuraţi-vă de natură.

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

7

miercuri, 25. aprilie 2012, 23:28

:soc: ... na, si toate predictiile au fost rasturnate, finala nu doar ca nu e barca cu real dar nici macar una nu e finala ... :rizi:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

attila

Șalău

Răspunsuri: 282

Membru din: 24. februarie 2012

Locație: Nördlingen/Resita

  • Scrie un mesaj privat

8

miercuri, 25. aprilie 2012, 23:29

Real - Bayern

Asta da meci de fotbal. A avut de toate...
Super misto meciuri in semifinale, sper doar ca finala sa fie cel putin la fel de spectaculos ca cel din seara asta.
Voi ma urati ca sunt altfel, eu va compatimesc ca sunteti toti la fel.

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

9

luni, 21. mai 2012, 15:08

nu imi vine sa cred ... Barcelona - Chelsea ... meci superb ... :apl: :apl: :apl:

sunt curios ce va fi maine si sper ca echipa care s-a calificat azi sa castige cupa cu toate ca oricand prefer Liverpool-ul ...


:zambet: ... pacat ca nu am bagat la pariuri, nu stiu ce cota avea dar sunt convins ca putini o vedeau pe Chelsea favorita.

nu am vazut meciul ca in timpul ala cautam somnii dar am auzit ca cei de la Bayern ar cam fi fost calare pe englezi mai tot timpul meciului ...

oricum, ma bucur ca a iesit Chelsea ... mai bine decat Real sau Bayern. :apl: :apl: :apl:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

10

miercuri, 19. septembrie 2012, 21:20

bravo CFR ... sa speram ca lucrurile vor decurge cat mai bine ...
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

11

marți, 2. octombrie 2012, 20:59

HAI CFR ... 1-0

ps: chiar nimeni nu se uita la meci ...

___________________________________

da, din pacate 1-2 :zid:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

Răspunsuri: 616

Membru din: 17. aprilie 2012

Locație: sibiu

  • Scrie un mesaj privat

12

miercuri, 3. octombrie 2012, 13:15

raportat la fotbal am o singura parere :drac: :drac: :







:bucuros2: :bucuros2:

anem

Super Moderator

  • Autorul acestui subiect este »anem«

Răspunsuri: 3 275

Membru din: 19. februarie 2012

Locație: carpi

  • Scrie un mesaj privat

13

miercuri, 3. octombrie 2012, 13:49

nici eu nu sunt vreun microbist ... adica singurele chestii la care ma uit sunt cupele uefa si eventuale campionate europene sau mondiale si aia daca nu e altceva in program :rizi:
Always C&R ... un alt mod de a savura un peste :bucuros:

AnEm

rooney

Biban

Răspunsuri: 139

Membru din: 22. aprilie 2012

Locație: satu mare

  • Scrie un mesaj privat

14

joi, 7. martie 2013, 21:29

ce seara,ce meci.STEAUA 1,chelsea 0.mandru ca sunt stelist,mandru ca sunt ROMAN. :bucuros2:

Răspunsuri: 82

Membru din: 28. martie 2012

Locație: italia

Profesia: pescar

  • Scrie un mesaj privat

15

joi, 7. martie 2013, 22:26

salut

nu tin cu nici o echipa dar ma bucur pentru victoria lor si pentru romanii din tribune care plecau mai mereu acasa dezamagiti ca o echipa romaneasca nu mai invinge meritam cu toti
aceasta victorie .asa trebui sa joace cam orice echipa din romania si chiar si echipa nationala cu daruinta sa ma-i aratam si noii ca suntem o natiune. :pescuit:

LARRY

Știucă

Răspunsuri: 1 334

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Galați

  • Scrie un mesaj privat

16

vineri, 8. martie 2013, 07:51

Nici eu nu țin cu nici o echipă dar ma bucur pentru victoria noastră... :bucuros2: :bucuros2:
Prefer să fiu urât pentru ceea ce sunt decât să fiu iubit pentru ceea ce nu sunt.

zamfi

Știucă

Răspunsuri: 1 588

Membru din: 25. februarie 2012

Locație: Pe Mures...

  • Scrie un mesaj privat

17

vineri, 8. martie 2013, 08:08

Bravo!Un meci castigat cu inima...Si cu al 12-lea jucator!

C. B.

Șalău

Răspunsuri: 210

Membru din: 22. august 2012

Locație: Suceava

  • Scrie un mesaj privat

18

vineri, 8. martie 2013, 09:48

Nu va suparati ,insa parerea mea este ca Steaua a castigat datorita faptului ca Chelsea nu a jucat nimic (parca nici nu doreau sa atace) .Este o victorie pentru Romania ,insa aseara Steaua nu a fost fenomenala sa joace ca Barcelona ci mai modesta(nu spun ca nu s-a daruit) .Ganditi-va ca dupa penalty Steaua a mai avut 1-2 suturi pe langa poarta ,deci nu a fost tac -pac-fac-tocana! :rizi: cum zice becali .
A fost un meci frumos ,cu o atmosfera frumoasa insa nu mi s-a parut ca Chelsea a abordat serios jocul .
Vedem returul de pe StramfordBridge si vorbim dupa aia .Acolo se va da adevarata lupta !

Răspunsuri: 147

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Bucuresti

  • Scrie un mesaj privat

19

vineri, 8. martie 2013, 17:20

Credca a fost blat.Abramovici..arbitrul-rus...cota mare la pariuri la victoria Stelei-sigur blat.A pariat Abramovici pt a face rost de bani sa investeasca la Dinamo(Bucuresti).
PS Oricum sunt mandru ca sunt stelist.
...cogito ergo sum.

C. B.

Șalău

Răspunsuri: 210

Membru din: 22. august 2012

Locație: Suceava

  • Scrie un mesaj privat

20

vineri, 8. martie 2013, 19:28

Junior ,subiectul era despre steaua si nicidecum despre Dinamo .
P.S.:La Dinamo vrea sa investeasca Ahmetov ,care nu are nevoie de niciun blat ca sa faca din Dinamo o putere .E cel mai bogat din fotbal :prieteni: