Nu ești autentificat ca membru.

Scule și accesorii de pescuit - unul din cele mai mari Shop-uri din Germania! Gutt-Blei (plumbi pentru pescuit) Pescuit la somn pe Ebro - Spania, Po - Italia ... Clonc-uri "perfecte" Hand-Made in Germany (Tilo Andreas)
Sonare, fire textile, mulinete somn... Shop cu accesorii de spinning Excursii pescuit la somn Shop cu accesorii de pescuit

Dragă oaspete, bine ai venit la: Forum Pescuit la Somn. Dacă cumva ești pt. prima dată pe această pagină, te rog citește tot ce scrie la Ajutor. Acolo îți va fi explicat cum să navighezi prin acest forum. După aceea te poți înregistra pt. a putea folosi toate funcțiunile acestui forum. Folosește formularul de înregistrare Înregistrează-te, pentru a-ți crea un cont de utilizator sau informează-te mai întâi complet și detaliat asupra procesului de înregistrare. Dacă cumva te-ai înregistrat deja, te poți aici autentifica.

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

21

luni, 28. mai 2012, 22:16

a avut 15 kg

Răspunsuri: 75

Membru din: 1. martie 2012

Locație: Bihor

Profesia: Inginer

  • Scrie un mesaj privat

22

luni, 28. mai 2012, 22:21

Ms mult.
In Romania unde mergi la pescuit?
Ai avut ceva capturi in Romania?

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

23

luni, 28. mai 2012, 23:12

cand locuiam in romania ma duceam pe olt in judetul valcea.acum ma duc doar in fiecare august pe olt cand imi fac concediu in romania.

mane81

Știucă

Răspunsuri: 1 433

Membru din: 15. aprilie 2012

Locație: Romania Rm Valcea-Italia Modena

  • Scrie un mesaj privat

24

marți, 29. mai 2012, 17:06

Aseara mi-a adus cineva doua bucati cumparate ,dar au cam decedat in acvariu!Habar nu am de ce! Asa ca m-am linistit :nervos: Deseara o sa folosesc clasicul caras si poate am noroc ...Sau ma duc in piata si-mi aleg eu 2-3 anghile ...In Italia se vand fara probleme in zona Torino ...Probabil aici nu sunt protejate :drac2: Oricum dubioase animale!

incearca sa pui un oxigenator in plus in acvariu si o sa vezi ca nu iti mai mor.eu am doua acvarii unul de 40 de litri si unul de 100 pe care le folosesc pentru momeli.inainte imi decedau si mie pestii dar acum cu oxigenatoare in plus asta nu se mai intampla.costa 10 euro un oxigenator.